هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  198
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  1546
دیروز :  2200
کل مشاهده :  3525338
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1391/02/11 18:55

بررسی شیوه های تبلیغی بهائیان در خارج از کشور

بررسی شیوه های تبلیغی بهائیان در خارج از کشور
طي سالهاي اخير همانطور که دشمني صهيونيسم با اسلام و ايران بيشتر و کينه شان عمق بيشتري يافته است ، فعاليت بهائيت هم در جهت منافع صهيونيسم جهاني گسترش پيدا کرده .و از آنجا که اسلام و تعليمات اسلامي خواهان بيشتر و مخاطبان بيشماري را در سراسر دنيا پيدا کرده، اين فرقه نيز هيچ تلاشي رادر جهت مبارزه با اسلام و به خصوص تشيع فروگذار نکرده است. در حال حاضر ، ما در دوراني هستيم که جوانان کشورمان جهت تحصيل ، کار و يا زندگي به صورت موقت يا دائم راهي خارج از کشور مي شوند که فارغ از مزايا و تجربياتي که در آن است پاره اي خطرات نيز متوجه آنان ميباشد. دشمنان ما که در داخل کشور مجال کمتري در جهت پيشبرد اهدافشان دارند ، در خارج از مرزهاي کشور اسلامي ما با فراق بال و آسودگي بيشتر ميتوانند به نيت شومشان برسند .

با بالا بردن سطح آگاهي به مقدار زيادي مي توان از شدت خطرات پيش رو کاست يا آنها را دفع نمود. در همين راستا يکي از جمله خطرات پيش روبه دام افتادن در دام مذاهب دروغين و انحرافي است. فرقه ضاله بهائيت هم يکي از اينگونه مذاهب دروغين است که در خارج از کشور هم فعاليت هايي انجام مي دهد. در اين نوشتار که تجربيات دوران دانشجويي نويسنده در خارج از کشور ميباشد سعي شده تا ابعادي از فعاليت اعضاي اين فرقه در خارج از کشور را که شخصا مشاهده و کسب اطلاع نموده جهت آگاه سازي هموطنان وجوانان کشور ارائه گردد. ان شاء ا... مورد قبول حضرت ولي عصر واقع گردد و عاقبت همه ختم به خير شود.

هدف ما هستيم

فرقه مذکور با فرستادن مبلغان خود به اقصي نقاط جهان شبکه اي گسترده را به وجود آورده که با مقاصد مشخصي عليه مسلمانان و ايرانيان مأموريت خود را انجام ميدهند.اين فرستادگان (مبلغان) که خود را مربي يا ليدر معرفي ميکنند در کوچکترين شهرهاي دنيا هم حضور داشته و گزارشاتي را از اوضاع و احوال و شرايط سياسي و اقتصادي شهر محل سکونت خود (که به عبارتي محل مأموريشان نيز محسوب ميگردد) را به صورت مرتب به مراکز خود ارسال ميدارند.

اولين وظيفه اشخاص مذکور شناسايي و آمار تعداد ايرانيان حاضر در محل مأموريت خود بوده و پس از آن شناسايي شيعيان و مسلمين ساکن در آن محل (در صورتي که کشور اسلامي نباشد) مي باشد. در جهت نيل به اين اطلاعات متأسفانه بعضا مشاهده شده تعداد اندکي از هموطنان سرخورده از اجتماع که دليل عدم توفيقشان در زتدگي را از ديد جامعه ميبينند با همکاري کردن با اين فرقه جهت فريب و جذب افراد، سعي در انتقام گيري از اجتماع دارند.

هدف اصلي اين گروه ما هستيم، ما شيعيان و به خصوص ايرانيان شيعه . در جعمها و تبليغاتي که انجام ميدهند در کنار دعوت مردم به گرويدن به اصطلاح دينشان ، وجهه بين المللي جمهوري اسلامي ايران را زير سوال برده و تخريب ميکنند و اخيرا هم که گويا تازه متوجه شده اند که عدم استقبال مردم ايران از آنها، نه تنها به خاطر مخالفت جمهوري اسلامي بوده، بلکه خود مردم هم علاقه اي به آنها نداشته و آنها را طرد مي نمايند؛ مردم ايران را هم هدف تبليغات مسموم خود قرارداده اند.

در اينجا، اين سوال مطرح ميگردد که اگر واقعا تنها هدف آنها دعوت به فرقه بهائيت است، به چه علت در همه جا بر عليه مسلمانان ، شيعيان، جمهوري اسلامي و حتي احکام و شرائع اسلام فعاليت و تبليغات مي کنند؟!! پس واضح و مبرهن است که سوء نيتي در پس اين فرقه جريان دارد که در پوشش معرفي و دعوت فرقه نامشروعشان ، دين و اعتقادات مردم ايران را هدف قرار داده اند.

سازماني پيچيده و هرمي

سازماندهي پيچيده و مرموز اين فرقه حکايت از شاکله اطلاعاتي و سياسي آن دارد نه ماهيتي مذهبي و اعتقادي و چه به حق پيرجماران حضرت امام خميني (قدس) تشکيلات بهيائيان را يک حزب سياسي ميناميد .بهائيان فعال ، زير نظر ليدرهاي خود فعاليت کرده و دستورات و گزارشات را با وي در ميان ميگذارند و ليدرها هم به عنوان زير مجموعه فردي ديگر فعاليت ميکنند و اين سلسله مراتب هرمي و طبقه اي ادامه دارد تا رأس هرم که مرکز اصلي آنها در شهر حيفا واقع در اسرائيل ميباشد . ارتباط هر طبقه فقط با مسئول همان طبقه ميباشد و حق برقراري ارتباط با طبقات بالاتر را نداشته و بعضا اصلا نميداند که در زير مجموعه چه کسي فعاليت ميکنند.

پس از فروپاشي نظام كمونيستي شوروي، كشورهاي تازه استقلال يافته و همچنين ديگر كشورهايي كه نظامشان كمونيستي بود به عنوان بهترين طعمه براي استكبار مطرح شدند. مردم اين كشورها كه سال ها در اختناق به سر برده بودند و هنوز زمينه هاي مذهبي خود را داشتند با برآمدن هر ندا و صدايي در مورد مذهب به آن جذب مي شدند و اين بهترين فرصت براي انحراف مردم ستمديده بود. آمريكا، انگليس ، اسرائيل و . . . با پول هاي بادآورده حاصل از غارت سرمايه هاي ديگر كشورها و اغلب مسلمانان، در همه جا شروع به تبليغ بهائيت نمودند كه از آن جمله مي توان به چين ،آذربايجان، قرقيزستان، تاجيكستان و ارمنستان، اشاره كرد. آنها با فرستادن مبلغان بهايي و پخش پول، كتاب، بورس تحصيلي و. . . ميان مردم و خريدن برخي مسؤولان بلندپايه و نشريات خائن آنان توانستند بخشي از اهداف فرقه ضاله را در آنجا ترويج كنند و عده اي از مردم آنجا را از اسلام حقيقي دور نگه دارند.

نکته اي قابل ملاحظه در مورد مربيان اين است که اکثريت آنها با اتباع ايالات متحده آمريکا ازدواج کرده و داراي تابعيت مضاعف آمريکايي ميباشند که اين نيز جاي تأمل دارد.

حمايت خارجي

بهائيان از حمايتهاي مختلف، کشورهاي معاند برخوردار ميباشند که مشهودترين آنها موارد ذيل ميباشد :

الف-حضور در تمامي جلسات و همايشهاي علمي ، فرهنگي ، اجتماعي و سياسي با پشتوانه سفارتخانه ها و مراکز ديپلماتيک اسرائيل و آمريکا. در تمامي برنامه هاي محلي اسامي اين افراد در اختيار برگذار کنندگان قرار ميگرد تا با حضور هميشگي خود هم نسبت به مسائل آگاه گرديده و هم در اين گونه گردهمايي ها ميتوانند با افراد بيشتري آشنا گردند .

ب-حمايت از بهائيان از طرق ديپلماتيک، بدين صورت ميباشد که در صورت بروز مشکل يا هرگونه مسأله اي در کشور محل مأموريت ، سفارتخانه هاي ايالات متحده و اسرائيل به مانند اتباع کشور خود از آنها حمايت ميکنند. پس در اينجا مشخص ميشود يکي از اهداف ازدواج با اتباع ايالات متحده ، مورد حمايت ديپلماتيک قرار گرفتن است .

ج-پشتيباني مالي ، مبلغان بهايي داراي حقوق دائمي براي يک زندگي مرفه بوده و تمامي هزينه هاي مأموريت و سفر آنها به طور کامل پرداخت ميگردد.علاوه بر اينها مبالغ پرداختي به افراد جهت همکاري و جذب نيز بايد در نظر گرفت. مبلغان در صورت جذب افراد جديد، در برابر هر عضو جديد با توجه به کشور محل مأموريت مبلغي بين هزار تا دو هزار دلار آمريکا به عنوان پاداش دريافت مي کنند.

وعده بهشت بهائيان

در تمامي اديان و مذاهب الهي پيروان را به قيامت و آخرت وعده ميدهند به بهشت و جهنم ولي در اين فرقه پيروان را به اقامت در ايالات متحده آمريکا وعده ميدهند که همين وعده خود دليلي بر مضحک و پوشالي بودن اين فرقه و تعلق آن به قدرتهاي سلطه گر دارد.

مجامع بهائی

در طي سال در فواصل سه يا چهار ماهه در مراکز منطقه ايشان جمع ميگردند که گزارش عملکرد ، جذب و اطلاعات گردآوري شده را ارزيابي و ارائه نمايند. هر مرکز منطقه اي چند کشور واقع دريک حوزه جغرافيايي را در بر ميگيرد.

هر سال هم طي ماههاي سپتامبر و اکتبر ميلادي مبلغان راهي ايالت کاليفرنيا در ايالات متحده آمريکا ميشوند تا در مجمع ساليانه شرکت کنند که طي اين مجمع علاوه بر ارائه گزارش عملکرد ساليانه خود جديدترين آموزشهاي لازم را هم در اين مدت بياموزند. سران اين فرقه از مرکز اصلي خود (بيت العدل) در شهر حيفا واقع در فلسطين اشغالي به محل مجمع ساليانه مراجعه مي کنند تا آخرين دستورات و سياستهاي اسرائيل را به نمايندگانشان منتقل کنند.

لازم به ذکر است از آن جايي كه يهوديان بر اثر اختلافى كه با مسلمانان داشتند هر نيروى ضد اسلامى را مورد حمايت قرار مى دادند و نيز سرزمين فلسطين اشغالى (اسرائيل) در محاصره كشورهاى مسلمان قرار داشت،‌اسرائيل يكى از اولين و مؤثرترين حكومتهايى بود كه بهائيت را به رسميت شناخت و آن را جزو مذاهب رسمى كشور خود قرار داد.

عملکرد ماهرانه مبلغان بهائی

عملکرد مبلغان بهائي بسيار ماهرانه بوده و حکايت از آموزش ديده بودن آنها دارد. در مورد ايرانيان پس از شناسايي گروههاي هدف خود ، سعي نموده ملاقاتي کوتاه با اهداف خود داشته باشند و بدون اينکه صحبت و يا حرفي از فرقه انحرافي خود بيان کنند به بهانه هم وطن بودن و با استفاده از خلا عاطفي غربت سعي در نزديک شدن به اين افراد ميکنند. در اين ملاقاتها مربيان سعي ميکنند که با مهارتي خاص از اعتقادات و ترز تفکر افراد سر در آورده و زمينه را براي فعاليت اصلي خود فراهم کنند. سوالاتي از ميزان اعتقاد به اسلام ، کسب نظر فرد مورد هدف در مورد اسلام و مناسب بودن اسلام با دنياي امروزي ميپرسند .

حتي مواردي بوده که مسافري ايراني در سفري کوتاه مدت براي سياحت يا تجارت يا دوره هاي آموزشي با زمان محدود وارد شهر ميشد و آنها سريعا از طريق مزدوران خود از ورود فرد با خبر ميشدند و در اولين فرصت يک ملاقات را سازماندهي ميکردند يا وانمود ميکردند که به صورت اتفاقي در خيابان به شخص برخورد کرده اند.

دانشجويان کم بضاعت تبعه کشور محل مأموريت ابزارهاي کارآمدي براي اين گروه ميباشند ، اينگونه افراد را جذب نموده و با کمکهاي مالي ناچيز آنها را به وسيله اي براي کسب خبر و يا رسيدن به اهدافشان تبديل مي کنند. ذکر اين نکته خالي ازفايده نيست که دانشجويان محلي مسلمان، در اولويت جذب آنها ميباشد يعني اگر بين يک دانشجوي محلي مسلمان و يا يک دانشجوي محلي مسيحي ، بودايي يا لامذهب بخواهند يکي را براي جذب انتخاب کنند مسلما دانشجوي مسلمان انتخاب ميگردد.

از ديگر موارد حايز اهميت تسلط به زبان فارسي بهائيان غير ايراني در خارج از کشور بوده. اين افراد که اکثريت قريب به اتفاقشان داراي تابعيت آمريکايي ميباشند، سالها تحت آموزش زبان فارسي قرار گرفته تا در اجراي مأموريتشان بتوانند با ايرانيان ارتباط بر قرار کنند، که اين نيز از مواردي ميباشد که جاي تأمل دارد. و ما در اينجا به اين يقين ميرسيم که پس مخاطب اصلي آنها ، من ايراني فارسي زبان ميباشد!!!

بهائياني که براي مأموريت به کشورهاي مختلف اعزام ميشوند ، بخصوص کشورها و شهر هاي دانشگاهي ،در پوشش اساتيد و مدرسين دانشگاه فعاليت خود را ادامه ميدهند که اين روش براي هدف آنها مزايايي دارد ابتدا اينکه دانشجويان به آنها با ديد يک فرد علمي و تحصيل کرده نگاه مي کنند که بنا دارد فقط در مورد مسائل علمي و تخصصي با دانشجويان تعامل داشته باشد؛ پس حساسيت دانشجويان به مدرس و استاد خودکمتر است ؛ و ديگر اينکه مدرس از طريق تدريس و تعامل با دانشجويانش به طرز تفکر و ضعيف يا قوي بودن اعتقادات آنها راحت تر پي ميبرد راه را براي نفوذ در جوانان تسهيل ميکند و بالاخره اين افراد ميبايستي بهانه اي براي حضور در کشور مورد نظر داشته باشند که پوشش تدريس مناسبترين را حل براي آنان است.

شباهت عملکرد مبلغان بهائی با فروشندگان مواد مخدر

فروشندگان مواد مخدر هم عملکردي شبيه بهائيان دارند . مواد فروشان براي کسب سود بيشتر نياز به مشتريان بيشتري دارند پس ميبايستي افراد سالم بيشتري را به دام اعتياد به مواد مخدر گرفتار سازند. اينگونه فروشندگان در همان ابتداي امر از قصد و نيت خود به قرباني حرفي نميزنند چون ميدانند که هيچ فرد سالمي با آگاهي تباهي خود را قبول نميکند . پس از راه هاي غير مستقيم و ايجاد صميميت دروغين ذره ذره فرد را به کام سياهي ميکشانند.

مبلغان خوب ميدانند که اگرشخصي، فرد معتقد و مؤمني باشد از ارتباط و مراوده با اينگونه افراد پرهيز ميکند، و اگر از همان ابتداي امر به صوت مستقيم قصد و نيت خود را هويدا کنند با جبهه گرفتن و حالت تدافعي فرد مواجه ميگردند . بنابراين با در نظر گرفتن هدف اصلي آنها که انحراف مسلمانان و شيعيان ميباشد ، ميبايستي طوري عمل کنند که فرد در ابتداي امر متوجه قصد آنها نشود پس به بهانه هاي مختلف گردهمايي و مهماني برگزار مي کنند و از همه مهمتر خود را علاقه مند به مناسبتهاي ملي کهن ايراني نشان مي دهند ، و اقدام به برگزاري برنامه هايي مثل شب يلدا، چهارشنبه سوري و ... تا از اين طريق فرد را به خود نزديک کرده و احساس غربت نکند.

برگزاري گسترده ضيافت ها و محافل تبليغي در منازل بهائيان و دعوت افراد مورد تبليغ قرار گرفته به عنوان جمع ايرانيان در خارج از کشور زمينه سازي براي آشنا نمودن دختران و پسران بهائي با جوانان مسلمان و جذب آنان به بهائيت به بهانه دوستي و ازدواج است .

از جمله روش هاي بسيار متداول ،کمک به افراد تازه وارد در جهت استقرار ، پيدا کردن محل زندگي مناسب و اشتغال و براي دانشجويان کمک در جهت ثبت نام در دانشگاه ميباشد. کلا اموري که فرد تازه وارد به علت عدم آشنايي با محيط بسيار برايش در ان مقطع زماني ارزشمند است. از اين طريق افراد را مديون خود ميکنند و شخص به خاطر رو دربايستي و مأخوذ به حيا بودن که از خصوصيات اخلاقي ما ايرانيان است، مجبور ميشود که در آينده به خواست هاي آنان جواب مثبت دهد.

عناصر اطلاعاتي صهيونيسم (موساد)

همانطور که در ابتدا هم بيان شد يکي از اهداف مربيان در محل سکونت خود کسب اخبار محلي و آمار تعداد ايرانيان و مسلمين ساکن در محل مأموريت خود ميباشند. مبلغان عناصر اطلاعاتي رژيم صهيونيستي (موساد) هستند و اخبار و اطلاعات کسب شده را مرتبا در اختيار سفارتخانه ها يا مراکز صهيونيستي کشور محل سکونت قرار مي دهند. اين افراد تمامي ايرانيان را با جزئيات شناخته و کاملا مي دانند که شخص مورد نظر داراي چه شغل، چه ميزان درآمد، چه اعتقاداتي و اينکه از کدام قسمت ايران آمده است.

بهائيان گريخته از ايران با حربه پول سعي در جذب و جلب و سازماندهي يك جبهه مخالف عليه جمهوري اسلامي را دارند. آنها از طريق دادن وام، كمك براي گرفتن پناهندگي و ديگر تمهيدات سعي در جذب برخي از عناصر ساده انديش دارند. آنان شبكه هاي خبري، ماهواره اي وابسته به صهيونيسم را دراختيار گرفته اند و به زعم خود مي كوشند تا از بهائيان يك چهره مظلوم كه در جمهوري اسلامي مورد آزار و تعدي هستند، ارائه كنند.

به حقيقت چه مزوران خبره و چيره دستي ميباشند ايادي اين فرقه که با مظلوم نمايي و عوام فريبي سعي ميکنند ذهن ها را تحت تأثير خود قرار داده و از اين طريق از ايران و ايراني چهره اي زشت ترسيم نمايند.همانگونه که بيان شد جوانان کشورمان اهداف اصلي اين فرقه مجعول ميباشند . بر جوانان لازم است که نسبت به نيرنگ و فريب هاي اعتقادي و عقيدتي آگاه بوده و فقط کساني ميتوانند ،از دام اينگونه فرق دنيوي رهايي يابند که اولا ايمان قوي و اعتقادي راستين داشته باشند تا با شنيدن وسوسه ها و پيشنهادات و منطق هاي نقيض اخروي آنان ، از مسير الهي منحرف نگرديده و شکي به دل خود راه ندهند و دوم اينکه نسبت به شگردها و روشهاي اغفال و نفوذ اين گروه آگاهي کامل داشته يا به عبارتي بصيرت داشته باشند تا در صورت مواجهه، بتوانند سره را از ناسره تشخيص دهند و اين فرموده مقام معظم رهبري را که فرمودند: هميشه بر روى بصيرت تأكيد كرده‌ام، به خاطر اين است كه يك ملتى كه بصيرت دارد، مجموعه‌ى جوانان يك كشور وقتى بصيرت دارند، آگاهانه حركت ميكنند و قدم برميدارند، همه‌ى تيغهاى دشمن در مقابل آنها كند ميشود. را سر لوحه زندگي خود قرار دهند./NEDAYEENGHELAB


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

برچسب ها : 
گالری تصاویر