هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  7
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  122
دیروز :  702
کل مشاهده :  3400944
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1391/02/26 19:11

شاهین نجفی مرتد نیست ( به روایت شبکه بهائی من و تو )

شاهین نجفی مرتد نیست ( به روایت شبکه بهائی من و تو )
...................................................................
..........................................................
به دنبال حمایت شبکه های بی بی سی و صدای آمریکا از شاهین نجفی، خواننده هتاکی که در ترانه اخیرش به ساحت مقدس امام دهم شیعیان اهانت کرده بود، شبکه بهائی من و تو نیز برای اینکه از قافله حمایت از این عنصر دین ستیز عقب نماند به دفاع از این خواننده رپ پرداخت.
مجری شبکه بهائی من و تو که می خواست با پاک کردن صورت مسأله از نفرت ایرانیان به این خواننده هتاک بکاهد با وقاحت تمام، تلاش کرد وانمود کند که خشم و نفرت مسلمانان به دلیل هتاکی های شاهین نجفی نبوده است و آنچه که واکنش مسلمانان را به دنبال داشته تنها به خاطر فتوای آیت الله صافی گلپایگانی -که در خصوص جسارت کنندگان به امام یازدهم صادر شده است- بوده است که بر روی وب سایت این مرجع منتشر شد.
وی به این هم اکتفا نکرد و طی دروغی آشکار مدعی شد انتساب فتوای این مرجع به شاهین نجفی از سوی خبرگزاری فارس صورت گرفته است!! مجری من و تو در تأیید دروغ آشکارش گفت: «نکته اینجاست که فتوای آیت الله صافی گلپایگانی دو هفته قبل از اینکه ترانه شاهین نجفی منشر شود صادر شده بود!»
لازم به ذکر است که فتوای آیت الله صافی گلپایگانی کلی بوده و شامل هر کسی که به ائمه اطهار توهین کند می شود پس بر فرض که فتوای آیت الله صافی دو هفته قبل صادر شده باشد شامل شاهین نجفی نیز می شود.
این در حالی است که فتوای ارتداد که از سوی آیت الله مکارم شیرازی صادر شده است مربوط به زمان بعد از انتشار ترانه شاهین نجفی است.
در استفتائی از آیت الله مکارم شیرازی سؤال شد که "اخیرا فردی به نام شاهین نجفی از خوانندگان موسیقی در خارج از کشور در قالب متن شعر و ارائه تصویری موهون به امام دوازدهم شیعیان، امام یازدهم و گنبد مقدس امام هشتم شیعیان توهین کرده است. لطفا تکلیف شرعی شیعیان و دوستداران اهل بیت را مشخص کند."
آیت الله مکارم شیرازی در جواب این استفتاء فرموده اند: «هرگونه اهانت به مقام شامخ امامان معصوم و توهین آشکار به آنها اگر از سوی فرد مسلمان صورت گیرد، موجب ارتداد است.»
گفتنی است، شبکه بهائی من و تو که در به استهزاء گرفتن مقدسات و اعتقادات ایرانیان ید طولایی دارد عجیب به نظر نمی رسد که اینگونه از عناصر مرتد و هتاک به مقدسات اسلامی دفاع کند.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

نویسنده : عباس تاریخ : 1391/06/13 02:09

به خدا قسم میخورم از همین الان برای بر اندازی این شبکه های ضد اسلام و شیعه برنامه ریزی میکنم قسم میخورم روزی همشونو از بین ببرم قسممم میخورم

پاسخ
نویسنده : آقای همامهر تاریخ : 1391/04/07 08:00

دوست عزیز این سایت در هر روز دو مرتبه به روز رسانی می شود . و در بایگانی نظرات هم بررسی شد نظری از سوی شما به این سایت ارسال نشده است . البته با نام جوون .

پاسخ
نویسنده : جوون تاریخ : 1391/04/07 01:38

چرا سایت را به روز نمی کنید. 1 هفته پیش نظر گذاشتم هنوز رو صفحه نیومده؟؟!!

پاسخ
نویسنده :  تاریخ : 1391/03/31 04:20

خدالعنت كنه قوم كافر وگمراه را. قربون مظلوميت آقامون برم كه ماشيعه هام دربرابر ظلم بهشون اينقدر ساكت نشستيم. تاكي مي خوايم منتظر باشيم يكي ديگه بشه سرباز امام زمان وفدايي آقا.يكم به حرفامون عمل كنيم،قيام كنيد؛ امام زمان منتظر ماست

پاسخ
نویسنده : روشنک تاریخ : 1391/03/13 04:31

باسمه تعالی اگر چنین عکس العملی از "من و تو" نمی دیدیم باید تعجب می کردیم. از هر موجودی حرکتی متناسب با ماهیتش دیده میشه. مگر ماهیت بهایت و فلسفه ی ایجادش چیزی بجز دشمنی با اسلامه؟! اصل بحث، توهین به مقدسات دینی است که بهائیت پرچمدار و پیشتاز این برنامه است نمونه ی اون هم جشن تولد برای بهاءالله در روز دوم ماه محرمه که مسلمانان و همه ی آزادگان جهان در این ماه عزادارند با وجود اینکه اصلا تاریخ بهائیان قمری نیست!! "شاهین نجسی" توی این قضیه به گرد بهائیت هم نمی رسه.

پاسخ
نویسنده : بهاء بی بها تاریخ : 1391/03/04 12:48

با سلام خدمت شما دوست عزیز با نامه یک بهایی به مدیر بهاء بی بها بروز هستم حتما تشریف بیاورید

پاسخ
نویسنده : ی؛س تاریخ : 1391/03/03 05:35

برای منه بهائی واقعا شرم اوره که مجریان کانال خارج کشور که دارن سنگ بهایث رو به سینه میزن اومدن از یه هتاک دفاع میکنن و باعث تخریب چهره بهائیت در دنیا میشن؛هیچ کس حق اهانت به هیچ ایین و توحیدی رو نداره و این به دور از ادمیت و خداشناسیه

پاسخ
نویسنده : حجت اله عرفانیان تاریخ : 1396/10/17 14:08

مذهب اسلام 183یگانه مذهب الله183+202 محمد علی =385 شیعه385 مذهب اسلام183+202محمد علی=385شیعه385
شیعه یعنی ش شما ی یارع علی ه هستید نام شیعه 12 بار در قرآن آمده است { وان من شیعه" الابراهیم اذ جاء ربه بقلب سلیم } نام کلمه امام هم دوازده بار در قرآن آمده است هویت اسلام 553-541فتنه ها=12 12اسلام12حق12نجاتبخش قابل هدایت553 -541 فتنه ها=12به ابجد اسلام12حق12مقدس12 امانت12اهل اسلام 12پرچم12مقدس12امانت 12اخلاق12 اسلام12مقدس 12اسلام12 اخلاق12مقدس12پرچم12مقدس 12منتخب 12نجاتبخش 12با کلمه وعدد132 اسلام132خلفای دین خود را ثابت فرمائیدبه علم ریاضی قرآن به ابجد{اول خلیفه الله 60آدم داودهارون علی72+60اول خلیفه الله =132 اسلام132روزی درجمع یاران جبرئیل بصورت پیر مردی رو به امیرالمومنین علی(ع) نمودرحالی که ایشان می آمد و فرمود سلام بر خلیفه چهارم امام علی تبسمی نمود و یاران شگفت زده شدند پیامبر فرمود خلیفه اول آدم ابولبشر است خلیفه دوم داود نبی خلیفه سوم هارون براد موسی و خلیفه چهارم علی بر محمد مصطفی جانشین مصطفی این مرتضی مولاء علیستزلزله 79+183 مذهب اسلام یگانه مذهب الله=262 ایران ایران 5 حرف کسانی که بی خیال دین و مذهب و نماز هستند اگر در زلزله بمیرند یکراست به سرای دوزخ خواهند رفت خسر الدنیا و الاخره تارک الصلاه" ها از خوک پلید ترند وقتی گمراهی وکج مذهبی بی نمازی رواج یابد خداوند زلزله را برای قربال کافران بی حیاء خائن می فرستدتا شاید توبه کرده 183مذهب اسلام183یگانه مذهب الله183+202محمدعلی=385 شیعه نام شیعه 12 بار در قرآن آمده است { وان من شیعه" الابراهیم اذ جاء ربه بقلب سلیم } نام کلمه امام هم دوازده بار در قرآن آمده است مذهب حقی 169علی110+ 59مهدی = 169اهل بیت پیامبر12امام رابشناسندبه ابجد اسلام12حق12 12اهل12مقدس12 حق12اسلام12 نجاتبخش اخلاق 12امانت12پرچم12انجمن 12نجاتبخش12 امانت 12مقدس12اسلام12 ساعت12ماه های سال12رگهای عصب مغز انسان12 رگ میباشد دین الله130+183مذهب اسلام+72 کاملترین مذهب امامت72بدین ها=آدم داود هارون علی72 = 385 شیعه385 یاران مهدی313 +72 یاران امام حسین= 385شیعه385 فلسفه دین الله385 یگانه مذهب الله محمدعلی385دین ناب الله محمد علی 385به ابجددین64 دین64 الله محمد علی64 جانشین محمد علی 64 اگربتوانید همین الان به مذهب شما درخواهم آمدباکلمه مذهب اسلام پیامبر وجانشینش ومذهبتان راثابت کنید مذهب اسلام183+202محمد علی=385 شیعه 385اسلام پیامبر385 فلسفه دین الله385 اسلام واقعی الله385فقط دین اسلام 385پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد فرقه385شیعه 385باآل قرآن385

پاسخ
نویسنده : حجت اله عرفانیان  تاریخ : 1396/05/31 12:14

بهائیت وهابیت است زاده دست اسرائیل صحیونیسم قاصب با سه میلیون جمعیت قدمت بهایی وهابی صد سال من درآوردی و از بن قاصب و گمراه دین میباشند 74فرقه باطل دین اسلام اگر توانستید با 5 کلمه به ابجد صغیر بگوئید جانشین پیامبرتان کیست اینجانب مذهب شمارا خواهم پذیرفت مثال ابجد امام علی 110 میباشد به ابجد صغیر 110خلافت به دین اسلام بحکم الله محمد110رهبر اصلی جانشین محمدعلی110امام جانشین اصلی محمد ابن عبدالله 110جانشینه حضرت محمد ابن عبدالله 110رهبراصلی جانشین محمد علی 110 امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب 110رهبر دین اسلام دین آدم دین الله 110 امامی خلیفه اول حضرت محمد 110 نماینده الله جانشین محمدعلی 110دین الله دین آدم دین محمدقرآن110امام راه الله خلیفه اول مسلمین 110 راه الله اول خلیفه دین الله110امام راه الله خلیفه اول مسلمین 110 راه الله اول خلیفه بدین الله110
امام راه الله خلیفه اول مسلمین 110امام جانشین اصلی محمد ابن عبدالله110 امام رهبر واقعی محمد علی110 امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب110رهبر اصلی جانشین محمد علی110

پاسخ
نویسنده : حجت اله عرفانیان  تاریخ : 1392/09/22 09:22

شاه قین نجفی مرتد میباشد به ابجد لا اله الا الله 46 محمد 20+26 علی = 46+26 راه حق = 72 شهید کربلاء ماه به ابجد 46 ماه عالم بودند مه عالمی به ابجد لا اله الا الله 46 +اسلام واقعی 319 شهید =365 روز سال به ابجد اسلامه حق 245 حق اسلامه 245 منظور علی 110+135 فاطمه = 245 اسلامه حق 245 میباشدپیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد فرقه 385 شیعه 385 فقط یک فرقه اهل نجات است شیعه 385 با راه دین اسلام 385آشنا شوید385مردعالم 385 شیعه 385 فقط یک فرقه اهل نجات است 385 شیعه385 به ابجد اسلام 132 +92 محمد +110 علی +5 تن +12 امام +14 معصوم = 365 روز سال خداوند سال را هم بخاطر ۵ تن و ۱۲ امام و ۱۴ معصوم سال را هم ۳۶۵ روز قرارداد ضرب این سه عدد هر کدام در خودش جمع سه ضرب ۲۵+۱۴۴+۱۹۶ = ۳۶۵ روز سال بخاطر اهل البیت و یطهرکم تطیرا 365روز سال ۵+۶+۳=۱۴ معصوم ابجد گل سر سبد ۱۴ معصوم مهدی ۵۹ یعنی ۹+۵= ۱۴ معصوم میباشدبا سلام به برادر عزیزم اگر خطها ریز میباشد کنترل را بگیر و قلتک موس را به جلو بچرخان بزرگ نمایی میشود ممنون و اگر دنبال عدد یا کلمه ای در هر وبلاک میگردی گنترل اف را بزن پنجره کو چکی باز میشود یک کلمه بنویس ظالم هر دفعه که اینتر بزنی تکرار همان کلمه میآید در سطر های مختلف با تشکر شما دوست عزیزی که این مطلب رو کپی کردی صلوات یادت نره آیا میدانستید هر کلمه عدی دارد ۵۹کلمه ۵۹ مهدی ۵۹ یعنی۹+۵=۱۴ معصوم سال ۱۲ ماه ساعت ۱۲ ساعت12 قلب ۱۲ ولی شکلش ۵ تنه سیب ۱۲ ولی داخلش ستاره ۵ تنه جانها ۱۲ رگهای عصب مغز ۱۲ رگ میباش سلام خدا و پیامبران و مومنین بر او باد هم خودش معجزه هست هم نامش سلام هم بر خودش هم بر نامش همین بس که نام محمد علیست به کعبه وصی خداوند به دوش نبی ست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست مگر نام محمد هم علی نیست ابوبکرو عمر دیگر ۰۰۰ کیست گفت پیغمبر به کعبه اینچنین نیست جز حیدر امیر المومنین امیرالمومنین در کعبه دوشش کسی غیر از علی نیست سه برتری علی نسبت به پیامبر به فرموده خود پیامبر پدر زنش مهربان ترین و با وقار ترین پیامبر خداست و همسرش کوثر است و به دوش رسول خدا بتهای کعبه را شکسته افتخار شیعه نام یا علیست بت شکن در کعبه بر دوش نبی ست علی در کعبه چون آمد به دنیا شکاف کعبه میگوید همین را مومن 136+110علی = 246 اسلام و حق 246 به ابجد شهید دین اسلام 515 - 541 عمر و ابوبکر = 26 علی 26 راه حق 26 جانه قرآن 26 جان رسول 26 وصیت 26 بیعت 26 غدیر 26 این مقاله فقط حقانیت شیعه منهای عمر و ابوبکر 541 تمام ریاضی در قرآن583 احد عشر583 در قرآن به ابجداحد عشر 583 یعنی جمع ابجد 5 تن آل عباء میشود 583پنج تن آل عبا.اگر مجموع جمع ابجدی حروف پنج تن آل عبا علیهم سلام را محاسبه کنیم عدد جالبی بدست می آید وآن 583 است محمد92+علی 110+فاطمه+ 135+حسن 118+حسین+ 128پس مجموع ابجدی اسامی بالا =583 این عدد عجیب سه خاصیت شگفت انگیز دارد یکی اینکه برابر ابجد کلمه احد عشر = 583است که همان عدد 11 است ودیگری اینکه خود عدد 583 باز بر یازده قابل تقسیم است که از تقسیم آن به یازده عدد 53 بدست می آید خوب!فکر می کنید که این عدد53 که از تقسیم عدد583 (که ابجد احد عشراست ) به 11 بوجود آمده نشانه ی چیست ؟ ابجد احد عشرتقسیم بر یازده = 53بله این عدد 53 همان ابجد کلمه ی مبارک احمد است به عبارت دیگر اگر مجموع ابجدی 5 تن آل عبا یعنی (محمد92 +علی110+فاطمه135+حسن118+128حسین =583) را که همان احد عشر است به یازده تقسیم کنیم باز اسم حضرت محمد( احمد =53)بدست می آید به ابجد594 مکتب اسلام 594 منهای 541 عمر و ابوبکر = 53 احمد53 هر سال 53 جمعه داریم +313 روز = 366 روز سال به ابجد شهید دین اسلام 515 منهای 541 عمر و ابوبکر= 26 راه حق 26 علی 26وصیت 26 جان قرآن 26 جان رسول 26 بیعت 26 وصیت 26 راه اسلام 26 إِذْ قَالَ یُوسُفُ لِأَبِیهِ یَا أَبتِ إِنِّی رَأَیْتُ أَحَدَ عَشَرَ کَوْکَبًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ رَأَیْتُهُمْ لِی سَاجِدِینَ ای یوسف زهرا دوازدهمین سوره قرآن بیا ای جانه دله 26 علی و زهرا بیا تا همه در برابرت خشوع و خضوع کنند ای 12 دوازدهمین سوره قرآن یوسف زهرا ء جانها به فدایت دكتر مصري ازطریق قرآن به اثبات تعداد امامان شیعه پرداخته است.علم ابجد علم محاسبات ریاضی خدا در قرآن است اساس علم عدد بر این است که عدد مفروض ذهنیت انسان نیست. بلکه عدد از عالم سرّ الهی به اراده و مشیت پروردگار عالم ظهور و بروز پیدا کرده است.الله اکبر و عالم عدد روح گنج و کنز الهی است چنانچه پروردگار عالم اوّلین ظهور عدد را خود آغاز کرد و فرمودقُل هوالله احد)۵۲ هر سال ۵۲ جمعه داریم ۵۲حق با دوازده امام ۵۲یامقلب القلوب ۵۲ جمعه با ۳۱۳ روز ۳۱۳+۵۲= ۳۶۵ روز سالاعتقاد ناب شیعه وپرتوی از انوار ولایت اهل البیت علیهم السلاممیباشدعلم ابجد قبل از خلقت ملائکه خلق نمود و قانون و اساسنامه ملائکه مقربین و انسانها در قرآن است و نه از آن میشود پا را فراتر نهاد و نه پا پس کشید الگوی حق است نه زیاد نه کم فقط هدایت حق آن به امر خدا وند بلند مرتبه فقط بردن آن به سمت حق به حقیقت امر خدا و رسول است کشف حقایق دست نویسنده آن است کشف حقایق توسط علم ابجد قرآن به امر خدا میسر است مثل ماشینی که شما هدایتش میکنید علم میزان و خط کش الهی میباشد که نمیتوانی از آن خارج و یا داخل شوی فروع دین 10 ابجد 10 خداوند در قرآن فقط داستان ۲۶ پیامبررا ذکر نموده است بخاطر حقانیت مولاء علی اگر علم در ثریا باشد مردمانی از سرزمین فارس به آن دست خواهند یافت.رسول اکرم(ص)قال رسوالله زمانی فرا برسدکه یاران سلمان فارسی اسلام را بر عرب عرضه نماید و شما در کفر نمپذیرید به ابجد یاران قرآن ۳۵۱ قرآن ۳۵۱ فارسی ۳۵۱ +۱۴معصوم= ۳۶۵ روز سال آیا میدانستید هر کلمه سرور و آقا و سیدی و عددی دارد ۵۹کلمه ۵۹ مهدی ۵۹ یعنی۹+۵=۱۴ معصوم کسی که در محراب کعبه بدنیا و در محراب نماز در شب قدر ۱۹ رمضان شهید نماز میشود۵۹ باشهید محراب نماز۵۹ مهدی ۵۹ آشنا شوید ۵۹بامظهر ایمان و تقوا۵۹ مهدی ۵۹ گوهر حق ادیانی۵۹ فروع دینیا ۵۹محمد رسول الله۵۹مهدی ۵۹ شیعه ها برحقند ۵۹ ان تنصرالله ینصرکم ویثبت۱۱۰ اقدامکم ۲۶ علی مهدی۵۹ یعنی ۹+۵= ۱۴ معصوم گل سر سبد ۱۴ معصوم خداوند علم ابجد را بخاطر 12امام و 14 معصوم خلق نمود 144 الفبای ابجدی پنج سئوال و جواب آنهاآنان که مدعی اسلام میباشند به علم ریاضی قرآن ابجد قرآنی اسلام به ابجد صغیر و کبیر 144 ضرب 12 امام در 12 میباشد یا 114 سوره قرآن +30 جزء آن = 144 و به علم ریاضی قرآن طریق حق 427 منهای 541 عمر و ابوبکر = 114 سوره قرآن +30 جزء آن = 144 اسلام 12 امام فرزندان و خانواده رسول خدا میباشند و به ابجد طریق اسلام 451 منهای 541 عمر وابوبکر = 110 علی منظور میباشد فقط علی منظور طریق اسلام 451 منهای 541 عمر و ابوبکر = 110 علی میباشد و ریاضی اسلامه حق 245 منظورعلی 110+135 فاطمه میباشد 245 و ریاضی ره اسلام337 منظورمحمد92+110علی+135 فاطمه =337 ره اسلام 337میباشدبه ابجد196دین اسلام 196جان اسلامی196دین اسلام196جانه اسلامه ۱۹۶ منظور ۱۹۶ اصوله دین ۱۹۶ قرآن ناطق 196دین اسلام 196جان اسلامی196دین اسلام196 دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶ دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶جهانه اسلام ۱۹۶دینه اسلام ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم میباشد ضرب ۱۴ معصوم میباشد ضرب 14 معصوم در خودش میباشد 196جان اسلامی 196 ضرب 14 معصوم واگر وهابی ها جواب دارند بسم الله علی در کعبه به دوش رسول خدا بت بتشکنی افتخار است یا در غار بی ارزش فراری بودن پیامبر میخواهد بفهماند در هر سفری کافر و مسلمان با هم میروند ولی کعبه کجا دوش خاتم پیغمبران کجا یکی خیلی باید مقامش بالاتر از خاتم باشد که به دوش رسول خدا برود و بت شکن شود و غار کجا مرد سر کار کجا عمر و ابوبکر بسیار مزاحم رسول خدا بودند رسول خدا هم آنها را سر کار میکذاشت و مجبور بود برای وحدت اسلام از این دو منافق نهایت استفاده به نفع اسلام و مسلمان شدن کفار همین بس که نام محمد علیست بکعبه وصی خدا وند بدوشه نبیست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست به ابجد این بزرگترین افتخار شیعه میباشد در کعبه به دوش خاتم پیغمبران بتها را شکسته بت شکن در کعبه بر دوش نبی تاج خاتم شد علی میگویند

دكتر مجدي وهبة الشافعي - ‏‏خطيب ‏و استاد دانشگاه دینی الأزهر با تحقیقات خود به ارقام و اعداد جالبی دست پیدا کرده که باعث شگفت همگان شده است. ‏باتوجه به اینکه تعداد و ارقام در قرآن بی دلیل نبوده و دارای هدف خاصی هست همچون تعداد کلمه یوم(روز) که 365 ‏بار تکرار شده و همانا تعداد روز در یک سال میباشد و یا كلمه شهر(ماه) ‏که در قران 12‏بار آمده که همان تعداد ماهها در یک سال میباشد ‏و مثالهای زیاد دیگری...
‏و با توجه به این معلومات، تحقیقات خود را در این زمینه انجام داده و به این نتایج جالب رسیده: که کلمه امام دوازده بار آمده و با تعداد امامان شیعه یکی میباشد. کلمه امام در این آیات میباشد: ‏
البقره 124 التوبه 12 هود 17 الاسراء 70 الانبياء 72 القصص 5 الحجر 79 السجدة 24
يس 12 القصص 41 الفرقان 74 الأحقاف 12
*کلمه شیعه یامشتقات آن 12بار درقرآن آمده.‏
***کلمه العصمه(عصمت) ‏که شیعیان اعتقاد دارند که 12امام(ع) و فاطمه زهرا(س) و حضرت محمد مصطفی (ص) معصومند در قرآن 14‏بار تکرار شده؛ در این آیات:
النساء 146 آل عمران 101 النساء 175 المائدة 67 آل عمران 103 يوسف 32 يونس 27
هود (دو کلمه در این آیه) 43 الأحزاب 17 غافر 33 الممتحنة 10 الحج 78
‏كلمه الكساء(یا همان آل ابا) ‏در ‏قرآن كريم با تمام انواع لفظش، ‏که به نقل از أم سلمة درکتب اهل سنت(صحیحین) همسر پیامبر که تعداد آنها ‏پنج نفر که شامل نبي محمد (ص) و امام علي و فاطمة الزهراء و حسن ‏و حسين عليهم السلام اجمعين؛ که پنج بار درقرآن آمده:
البقرة 233 البقرة 259 المائدة 89 المؤمنون 14 النساء 5
ما باید افتخارکنیم که شیعه (‏ اثني عشري ) هستیم و کسی یا کسانی در هیچ زمانی قادر به تخریب یا از بین بردن این مکتب برحق نخواهد بود....
*** چرا در قرآن تعداد چشمه هایی که نبي موسى برای شرب قومش بوجود آورد 12 چشمه بود؟
و همچنین تعداد 12 ماه(شهر) در قرآن سوره یوسف 12 دهمین سوره یوسف زهراء بیا ساعت 12 ماههای سال12
و کلمه الأسباط 12 سبط
و النقباء. 12
و البروج. 12
و الحواريين 12
و كلمه توحيد (لا اله إلا الله)
12 حرف
و ( محمد رسول الله) 12 حرف
و (النبي المصطفى) 12 حرف
و ( الصادق الأمين). 12 حرف *همانا امامان اهل بیت 12 إمامند
و (أمير المؤمنين) 12 حرف
و (فاطمة الزهراء) 12 حرف
و (الحسن والحسين). 12 حرف
و (الحسن المجتبى) 12 حرف
و (الحسين الشهيد). 12 حرف
و (الإمام السجاد). 12 حرف
و (الإمام الباقر). 12 حرف
و (الإمام الصادق) 12 حرف
و (الإمام الكاظم) 12حرف
و (الإمام الرضاء) 12 حرف
و (الإمام الجواد) 12 حرف
و (الإمام الهادي) 12 حرف
و (الحسن العسكري) 12حرف
و (القائم المهدي). 12 حرف
و (خليفة النبيين) 12 حرف
و (وخاتم الوصيين) 12 حرفاً
و (و هؤلاء العترة) 12 حرفاً
و (سادة أهل الجنة) 12 حرفاً
و (محبهم مؤمن تقي) 12 حرفاً
و (عدوهم كافر شقي) 12 حرف
اکنون به شگفتی آيه تطهير دقت کنیم:
(إنما يريد الله ليذهب عنكم الرجس أهل البيت و يطهركم تطهيرا)
این آیه دارای 47حرف میباشد. تعداد حرفهای اسامی زیر :
فاطمة 5 علي 3 حسن 3 حسين 4 علي 3 محمد 4 جعفر 4 موسى4 علي3
محمد 4 علي 3 حسن 3 محمد 4

در مجموع 47 حرف.در قرآن ثبع المثانی من القرآن العظیم مراد نام ائمه شیعه بدون تکرار در قرآن 7 بار آمده چهار علی چهار محمد دو حسن جعفر موسی که در راه است انشاء الله با عصای و انگشتر سلیمان در راه است برای ما فرقی نمیکند که چه موسی بیاید چه عیسی چه آدم عزیز ماباشد فرقی نمیکند ما از خدا اعطاعت میکنیم شخص مهم نیست دستور خدا مهم است یا حضرت خضر یا الیاس منتظر شما هم هستیم بیا مهدی جان گل سر سبد 14 معصوم
به ابجد لا اله الا الله 46 +اسلام واقعی 319 شهید =365 روز سال 5+6+3= 14 معصوم شهید 319 اسلام واقعی 319 به ابجد شهید محراب 570 چه کسانی هستند 570-541 عمر و ابوبکر = 31 قرآن ناطق 31 کلام حق 31 5تن +12 امام +14 معصوم = 31 کلام حق 31قرآن ناطق 31
http://alialihojat123.blog نظر لطف خدا به مهدی مولای ماشیعیان است ساعت 12حق 12 اسلام 12نجاتبخش 12 قلب 12ولی شکلش 5 تنه سیب 12ولی داخلش ستاره پنج تنه5ضربدر12= 60 ثانیه و دقیقه و ساعت هم اقرار به حقانیت شیعه دارد 12اسلام 132+12= 144 محممد 144 ضرب 12 امام در 12 = 144 ضرب 12 ماه سال در 12 ساعت روز 144 حکم الهی114 سوره قرآن 114+30 جزء آن = 144 یعنی نماز 17 رکعت نماز 4 ضربدر 4= 16+1= 17 رکعت نماز= 144 ثابت کنید اسلام شما هستید وگرنه بدون دلیل برو گمشو وهابی پلید68+310 عمر =378 بشیطانها 378
از امام صادق (ع) نقل شده است که خداوند بود و هیچ چیز جز خدا نبود
آن گاه پنج تن را از نور جلال خود آفرید و برای هرکدام از آنها اسمی از
اسمای خود گذاشت: پس خدا حمید بود و نام پیامبر را محمّد گذاشت،
اعلی بود و نام امیر المؤمنین را علی گذاشت. دارای اسمای حسنا بود
پس اسم حسن و حسین را از آن مشتق کرد، فاطر بود، پس اسمی از
اسمای خود را برای فاطمه مشتق کرد…». از امام صادق (ع) نقل شده است که خداوند بود و هیچ چیز جز خدا نبود
آن گاه پنج تن را از نور جلال خود آفرید و برای هرکدام از آنها اسمی از
اسمای خود گذاشت: پس خدا حمید بود و نام پیامبر را محمّد گذاشت،
اعلی بود و نام امیر المؤمنین را علی گذاشت. دارای اسمای حسنا بود
پس اسم حسن و حسین را از آن مشتق کرد، فاطر بود، پس اسمی از
اسمای خود را برای فاطمه مشتق کرد http://alialihojat123.blog
پنج تن آل عباء 677 منهای 541 عمر و ابوبکر = 136 علی مولاء مومن 136 به ابجد اسلامه حق 245 حق اسلامه 245 منظور علی 110+135 فاطمه = 245 اسلامه حق 245 میباشد صد کتابو صد حیدث آئینه روی محمد علیست مگرنام محمد هم علی نیست مگر دوش پیمبر بت شکن نیست دره خیبر بکند مولاء علی 20محمد +26 علی = 46 لا اله الله+26 راه حق= 72 شهید کربلاء به ابجد هزار ماشاء الله 479-541 عمر و ابوبکر= 72 شهید کربلاء مولاء علی فرمود من و فرزندانم بدست یاران ابوبکر و عمر که تا 41 سالگی هنوز بت پرست بودند 41+5 تن +12 امام +14 معصوم = 72 به شهید بکربلاء 651-541عمر ابوبکر = 110علی موجب شهادت= ائمه شیعه 40 شدندخاتم سرحلقه کائنات به والله علیست خدا خالق عشق… محمد کل عشقه … علی مظهر عشقه … زهرا وجود عشقه … حسن نماد عشقه … حسین سالار عشقه … عباس ساقی عشقه … زینب شاهد عشقه … سجاد راوی عشقه … باقر کلام عشقه … صادق احیای عشقه… کاظم صابر عشقه … رضا ضامن عشقه … تقی جمال عشقه … نقی پاکی عشقه … حسن بقای عشقه مهدی قیام عشقه یا علی مددرئیس مذهب شیعه علی 12 امام +14 معصوم = 26 علی 26 راه حق 26 علی 26 میباشد به ابجد دوازده میشود 26 یعنی مهدی(عج)و پدربزرگش علی همه کاره عالم است بنون۱۲ ابت ۱۲ بماه ۱۲ بنجات ۱۲ ساله ۱۲ ساعت ۱۲ آسمانت ۱۲ منو۱۲ بشماه ۱۲ سلاما ۱۲سجده ۱۲ ساعت ۱۲ روز۱۲ حق12 اسلام12 عمر 22 شیطان 22 عمر 22 شیطان22 ابابکر 22 دروغ 22بدبختی 22 مقصر 22 لعنت 22 ایدز22 لواط 22 فاحشه 22 عمر گفت هیچ گناهی در جاهلیت نبوده که من انجام نداده باشم آیه شراب که نازل شدگفت گمان نکنم از پس این یکی بر بیایم و تا آخر شراب بود 4 شنبه نماز جمعه میرفت ابوکر دوسال خلافت نکرده از دنیا رفت حب مقام چه کارها که نمی کند عمر در غذای ابوبکر سم ریخت و اورا کشت به ابجد ابولولو بخاطر 120000 ایرانی که کشته شده بود از ری ایران قدمی سم ری آورد و به عمر داد به ابجد سم ری 310 عمر هم 310 سم ری 310 به خنجر مالید و عمر را هم از کون شهید کرد با خنجر کون عمر را پاره کرد و انتقام پیرو جوان بی سلاح را از عمر و ابوبکر گرفت
به ابجد اسلامه حق 245 حق اسلامه 245 منظور علی 110+135 فاطمه = 245 اسلامه حق 245 میباشد بله همه چیز روی 26حساب کتاب 26 راه حق 26 علی 26 جان رسول 26 جان قرآن 26 وصیت 26 بیعت 26 غدیر 26 علی 26 راه حق 26 http://ali1101000.blogfa.com/راه اسلام 26 تا فردا اگه بخوام مینویسم همینطور اگه تونستید یک مقاله مثل این بیاورید که شما بحق میباشید من وهابی خواهم شد حق را بپذیرید و عتصمو بحبل الله جمیعا" ولا تفرقو http://ali1101000.blogfa.com/

پاسخ
نویسنده : ذلفقار محمدی اصل  تاریخ : 1392/11/17 22:46

شاهین نجفی ناراحتی روحی گرفته و نگران ایرانی های تندرو میباشد یکی از نزدیکان ایشان در پیام تلفنی با این مکرز فرمودند شاهین نجفی این سومین بار است که به روان پزشک مراجعه میکند در عکس برداری از مغز وی توموری به اندازه فندق دیده شد و دکتر وی این تومور را بدخیم و روز بروز مغز را کوچکتر میکند نگرانی ایشان باعث این تومور گردیده است فرمودند ایشان توبه نموده لطفا برایش دعا کنید

پاسخ
نویسنده : ذلفقار محمدی اصل  تاریخ : 1392/10/08 10:41

تمام انسانها باید بدانند هر کسی به پیامبران الهی و کتبشان و حانشینانشان توحین کند حکمشان مرگ است قرآن میفرماید با دست خودتان خودتان را به هلاکت نیندازید معرفي اولين ظالم و مقصر چرا ظالم را منهاي مقصر ميکني 541 ابجد ابوبکر و عمر به دست ميآيد اين از معجرات عالم است به ابجد قرآني مقصر 430+ 541 ابجد عمرعرعر و ابوبکر =971 ظالم به دست ميآيد971ظالم 971 منهاي 971- 661 عثمان =310 عمرميشود عثمان 661-231 ابوبکر =430 مقصر به دست ميآيد عثمان 661- 430 مقصر= 231 ابوبکر به دست ميآيد ابجد ابوبکر و عمر 541 - 231 ابوبکر = 310 عمر و ابجد سه خليفه 1202 - 661 عثمان= 541 ابوبکر و عمر 541 +430 مقصر= 971 ظالم به دست ميآيد عثمان 661 + 310 عمر 971 ظالم بدست ميآيدابوبکر 231- 1202 ابجد ابوبکر عمر و عثمان = 971 ظالم به دست مي آيد ظالمه 976 – 310 عمر =666 علامت شيطان پرستان ظالم 971-310 عمر =661 عثمان – 231 ابوبکر =430 مقصر اصلي دين ابوبکر عمر و عثمان ميباشند عثمان 661-231 ابوبکر =430 مقصر به دست ميآيد عثمان 661-430= 231 ابوبکر به دست ميآيد مفسديه 199 به ابجد199 مفسديه + ابوبکر 231= 430 مقصر430 -971 ظالم =541 ابوبکر و عمر ظالم 971- 231 ابوبکر =740 مقصر عمر 430 مقصر430 +عمر 310= 740- عمر 310= 430 مقصرو مقصر عمر به ابجد ميشه 740 مقصر عمر اهرمن به ابجد 296+365 روز سال = 661 عثمان ميباشد اهرمن430مقصر +310 عمر= مقصر عمر 740 مقصر عمر 740+231 ابوبکر =971 ظالم به دست ميآيد 971 ظالم - 740 مقصر عمر = 231 ابوبکر ظالم و مقصر دين ميباشد و 661عثمان + عمر 310=971ظالم + 231 ابوبکر =1202 ابجد سه خليفه 1202-971ظالم ظالم=231 ابوبکر بدست مي آيد 231 ابوبکر +عمر 310 = 541 عمر و ابوبکر +430 مقصر =971 ظالم به دست ميآيد چه ربطي داره به شقيقه ظالم به ابجد قرآني 971منهاي مقصر 430= 541 ابجد ابوبکر و عمردر ميآيد
+ حجت اله عرفانيان
کلمه مقصر 430 + عمر 310 + ابوبکر 231=971 ظالم +231 = 1202 ابجد سه خليفه ابومکر عمر عثمان 1202به دست ميآيد‌430مقصر 430+ ابجد ابوبکر و عمر 541 =971 ظالم ميشود مقصر430+ 231ابوبکر =عثمان 661 + 310 عمر= 971ظالم به ابجد قرآني ظالم 971+231 ابوبکر = 1202 ابجد سه خليفه ابومکر عمر عثمان 1202به دست ميآيد‌ مقصر 430+231 ابجد ابوبکر= 661 عثمان ابوبکر وعمر 541 +430 =971 ظالم ميشود مقصر430+ 231ابوبکر =عثمان 661 + 310 عمر= 971ظالم و بر عکس مثل نام ابوبکر رکب وبا هست اگر کلمه ظالم 971- مقصر 430 کني= 541 جمع ابجد ابوبکر و عمر 541+430 مقصر =971 ظالم به دست ميآيد

پاسخ
نویسنده : شبح دریدا تاریخ : 1391/11/01 19:03

این منظره زیباست شاید دو بار برایت اتفاق نیفتد پس بنگر بدان که گذراست

پاسخ
نویسنده : شبح دریدا تاریخ : 1391/11/01 19:03

این منظره زیباست شاید دو بار برایت اتفاق نیفتد پس بنگر بدان که گزراست

پاسخ
نویسنده : شبح دریدا تاریخ : 1391/11/01 19:02

این منظره زیباست شاید دو بار برایت اتفاق نیفتد پس بنگر بدان که گزراست

پاسخ
نویسنده : محمد تاریخ : 1391/10/22 10:25

شبکه بهائی من و تو که در به استهزاء گرفتن مقدسات و اعتقادات ایرانیان ید طولایی دارد این جمله رو خودتون نوشتین . میشه چند نمونه از ید طولای این شبکه رو مثال بزنین تا ما هم بدونیم و مطلع شیم؟ سایتی که شما درست کردین ربطی به عرفانهای نو ظهور نداره. شبکتون کلا راجب بهائیته که البته این خیلی خوبه ولی من نمیدونم مشکلتون با شبکه من و تو چیه؟ امیدوارم خودتون حداقل بدونین مشکلتون چیه؟

پاسخ
نویسنده : مسعود تاریخ : 1391/10/14 20:29

نیما خان واسه خودت متاسف باش چطوره از فردا راه بیفتیم تو خیابون بگیم زنده باد امریکا! زنده باد قاچاقچی! زنده باد دزد! زنده باد تروریست!چطوره؟ انسانیه؟ دوست داری از این شعارا؟ از افتخارات شیعه همینه که گرگ و میشو یکی نمی دونه بد و خوب براش یکی نیست. نابودی باطلو می خواد و زندگی حقو. اینکه به قاتل و مقتول و دزد و پلیس و کثافت و عطر به یک چشم نگاه کنی خیال می کنی خیلی خوبی؟! آدم این شکلی فکر کنه فرقش با سیب زمینی چیه؟!

پاسخ
نویسنده : نیما تاریخ : 1391/10/13 09:45

شما ها که همینجوری ادعای شیعه بودنتون میشه پس چرا دایم دارید شعار مرگ میفرستید؟؟؟؟؟همش تا میری تو خیابون برای تظاهرات دایم مرگ بر آمریکا یا مرگ بر اسراییل کاشکی یک ذده انسانیت بلد بودید یا یک شعار بهتر..........واقعا تاسف میخورم وقتی میبینم اینها هموطنای من هستن

پاسخ
نویسنده : زهره تاریخ : 1391/10/13 07:17

خاک بر سر شاهین نجفی و هر کس که ازش حمایت کنه!اول از همه هم خاک بر سر پارسی نخاله بی غیرت عقب مونده که پارس می کنه!

پاسخ
نویسنده : شاهینی دیگر تاریخ : 1391/10/12 13:06

درود بر سربازان گمنام امام زمان؛فقط یه سئوال کوچیک دارم اینکه؛اگر امام نقی بود بازم همین رفتار شمارو داشت یا میبخشید اگر آره پس قابل پیرویت نیست اگه نه پس شماها از اون بالاترین که واسه خودتون حکم میدین.

پاسخ
نویسنده : پارسی تاریخ : 1391/10/09 09:31

خجالت بکشین بد بختا هر چی گرفتاری هست از همین شیعه بازی هاست اگه غیرت داشتین نمیزاشتین 4تا عرب قبراشون از طلا باشه بعد ارامگاه کورش بدون سر پناه .کورش پدرم ببخش فرزندان نافرمانت را

پاسخ
نویسنده : رام  تاریخ : 1391/09/29 17:53

معلومه که برای تنها دین حق یعنی شیعه دشمن پست نقشه میکشه واینبار کرکس نجفی مزدور این خودفروشی رو کرد

پاسخ
نویسنده : شاهین تاریخ : 1391/09/24 12:52

جانم فدای شاهین و اهل بیت

پاسخ
نویسنده : عباس تاریخ : 1391/09/16 06:31

هرکسی که توسط اسرائیل و آمریکا کوک شود و خودش را به دلار بفروشد و یا اینکه خود را بخواهد گمنام بودنش را بدون پرداخت پولی از بین ببرد و خودش را برای دیگران معروف کند (به هرقیمتی)دیگر بیشتر از این از او انتظاری نیست. خداوند شروهابیت را به خودشان و اربابان امریکایی و اسرائیلیشان برگرداند . انشاء الله خداوند منان جواب اینها را خواهند داد. و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

پاسخ
نویسنده : الهه تاریخ : 1391/09/05 19:37

چند سال پیش این مطلب رو بعنوان تیتر هفته نامه علمی و پرتیراژ سلامت خوندم که نوشته بود " طبق اعلام وزارت بهداشت : سالانه بیست هزار جوان ایرانی به اسکیزوفرنی مبتلا می شوند !" میخواستم به همه دوستان عزیزم در سایت دلگرمی بدم که دوستان نگران نباشید . این جوانک شاهین نجفی یا بقیه خواننده های رپ ایرانی و یا اون رها اعتمادی و بقیه همکاراش تو شبکه من و تو و یا حتی همین <یه بنده خدا>ی خودمون جزء همین جوانهای اسکیزوفرن هستند دیگه . اشکالی نداره باهاشون باید مدارا کنیم که ان شاالله درمان بشن یه روزی .

پاسخ
نویسنده : الهه تاریخ : 1391/09/05 19:16

وجدانا دقت کردین که این شبکه من و تو که کلا به همه ادیان و فرقه ها احترام میذاره غیر از اسلام و انگار که با اسلام قهره !! هروقت که تو ایران عزاداری هست و مراسم مذهبی برپاست ، جشن میگیرن و برنامه های جفنگ که عمدتا تکراری هم هست رو پخش میکنن و هروقت تو ایران جشنه و مناسبت شادی هست اینا عزای مادرشونه و برنامه های حالگیری پخش میکنن مثل غم انگیزترین ترانه های هایده و برنامه های سیاسی !!!

پاسخ
نویسنده : الهه تاریخ : 1391/09/05 19:03

وجدانا دقت کردین که این شبکه من و تو که کلا به همه ادیان و فرقه ها احترام میذاره غیر از اسلام و انگار که با اسلام قهره !! هروقت که تو ایران عزاداری هست و مراسم مذهبی برپاست ، جشن میگیرن و برنامه های جفنگ که عمدتا تکراری هم هست رو پخش میکنن و هروقت تو ایران جشنه و مناسبت شادی هست اینا عزای مادرشونه و برنامه های حالگیری پخش میکنن مثل غم انگیزترین ترانه های هایده و برنامه های سیاسی !!!

پاسخ
نویسنده : فاطمه تاریخ : 1391/08/24 09:03

اون بنده خدای که خودش را بنده خدا می دونه ولی اولیای خدارا قبول نداره حتما تعصب و غیرت خدایی نداره.مسلما اون بنده خدانیست بنده شیطان است. هر که با آل علی در افتدا ور افتاد.یا علی

پاسخ
نویسنده : احسان تاریخ : 1391/08/21 11:23

مرگ بر بهاییت فرقه ساخته انگلیس

پاسخ
نویسنده : احسان تاریخ : 1391/08/21 11:22

مرگ بر بهاییت فرقه ساخته انگلیس

پاسخ
نویسنده : مهتاب تاریخ : 1391/08/20 07:19

ما شیعه ها باید حواسمون به جوانان مون باشه که گرفتار این فرقه های ضاله نشن و پیروان این فرقه ها هم خدا راه راست هدایتشون کنه دا آخرمرگ بر شاهین نجفی

پاسخ
نویسنده : آوا تاریخ : 1391/08/09 05:30

وقتی بهائیا بتونن خودشون رو خوب جلوه بدن یه بنده شیطان هم میتونه خودش رو بنده خدا معرفی کنه. شنونده باید عاقل باشه.

پاسخ
نویسنده : حسین فدائی تایباد تاریخ : 1391/08/05 00:40

درپاسخ به : یه بنده خدا 1391/08/01 11:59 ----------------------------------- باید گفت: این کسی که خودش را بنده خدا معرفی کرده ،بنده کوچک و خار شیطان هست. این ضد ارزش گوها باید بدانند : نمی توانند کسانی را که خداوند عزیزشان کرده(ائمه اطهار) را خار کنند. یریدون ان یطفئوا نورالله بافواههم. اینها فکر می کنند می توانند نور خدا (ائمه اثنی عشر ع) را با فوت کردن خاموش کنند. آهای نظر دهنده خبیث اول فکر کن بعد حرف بزن. خدا خار و خفیفت کنه.

پاسخ
نویسنده : یه بنده خدا تاریخ : 1391/08/01 11:59

جمع کنید بابا شما شیعه ها چی می گید الکی الکی دستش درد نکنه

پاسخ
نویسنده : امیر تاریخ : 1391/08/01 05:35

دوستان جریان شاهین نجفی حرامزاده و جریانات شبیه اون چیزی جدیدی نیست... اینا میخوان ببینن مسلمونا چقدر حساسیت به خرج میدن و اینطوری میخوان بخار و غیرت و تعصب مسلمونا و شیعیان رو محک بزنن... جدای هدف تخریب شخصیت و جایگاه بزرگان تفکر اسلامی، چون قدرت تقابل با تفکر به وسیله تفکر رو ندارن لذا اینطوری دست و پا میزنن تا جبران ضعف و حماقت کنند....

پاسخ
برچسب ها : 
گالری تصاویر