هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  10
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  1791
دیروز :  1952
کل مشاهده :  3533331
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1391/07/03 15:20

بهائیت از منظر افسران جنگ نرم ( بخش اول )

بهائیت از منظر افسران جنگ نرم  ( بخش اول )
.........................................................................
اگر جبهه‌ي «فرهنگي‌انقلاب‌اسلامي» هماهنگ عمل مي‌کرد، سران فرقه‌ي استعماري بهاييت به علت وابستگي شديد به استعمار و نداشتن سابقه‌ي علمي و عدم وجود پايگاه مردمي، نمي‌توانستند توده‌ي ناآگاه بهايي را با خود همراه نمايند. اين درحالي است که فعاليت تبليغاتي از شبکه‌هاي ماهواره‌اي، ‌سايبري و... از عوامل ماندگاري اين فرقه است.

خطر بهاييت و تکليف ما

هم­ چنان که در صفحات قبل توضيح داده شد، بهاييت به علت عدم برخورداري از خاستگاه و پايگاه مردمي و فقدان متون علمي و منسجم و وابستگي آشکار به استعمار خارجي، قابليت و توان ماندگاري به مدت طولاني را نداشت، ولي عواملي چند موجب مقاومت اين ويروس خطرناک و کثيف در جهان اسلام و ايران شده است که در زير به بعضي از اين عوامل اشاره مي‌کنيم:

عمل کرد سياسي و تشکيلاتي بودن

بهاييت در حالي‌ که براي فريب مردم شعار «جدايي دين از سياست» را سر داده است، يک حزب کاملاً سياسي و تشکيـلاتي است؛ حتي «مشرق الاذکار» يا «معـابد بهايي» هم که زير نظر محافل قـاره اي يا ملي فعـاليت مي کنند، کاملاً تشکيلاتي و سياسي هستند. به ­نحوي که اولين «مشرق الاذکار» آنان در «عشق آباد» محل تجمع دشمنان اسلام و عناصرِ بي­وطن و فراماسونري شد که تماميت ارضي ايران را هدف گرفته بودند و از تجزيه‌ي صفحات شمالي ايران به دست امپراطوران روس خوشحال بودند، اين مشرق الاذکار به قدري سياسي عمل مي­کرد که مورد بغض و کينه‌ي کمونيست­ها قرار گرفت و توسط آنان تعطيل شد، ولي پس از زلزله‌ي سال 1948م. به کلي تخريب گرديد.

با توجه به اين که بهاييت براي مبارزه با اسلام و جاسوسي براي دشمنان اسلام ايجاد شده است، برخلاف ساير مسلک هاي اعتقادي، از تشکيلات پيچيده اي برخوردار است و با استفاده از اين تشکيلات و وضع قوانين و صدور دستورالعمل هاي متعدد و تشکيل پرونده براي تمام بهاييان تسجيل شده، خواسته­ هاي اربابان استعمارگر و نيازمندي هاي اطلاعاتي سازمان هاي جاسوسي آنان را تأمين مي کنند.

در رأس تشکيلات بهاييت «بيت­ العدل»، يعني عالي­ترين مقام تشريع و قانون­گذاري و مسوول امور اجرايي و اداري جامعه‌ي بهايي قرار دارد. عنوان بيت‏ العدل، اول بار توسط «حسين­ على بها» در کتاب «ا قدس» به کار رفت. «عبد البها» نيز در «الواح وصايا» بيت العدل را چنين تعريف کرده است:«بيت العدل همان چيزي است که خدا آن را مصدر کل خيرات و مصون از کل خطاها قرار داده است.»وي در گنجيه‌ي حدود احکام نيز مي­نويسد:«متجاوزين از اوامر و قوانين بيت العدل مظهر نفاق و در جرگه‌ي معرضين از درگاه الهي محسوب‌اند.»

«عباس ‏افندى» به دنبال مسافرت به کشورهاى اروپايى و آمريکايى، دايره‌ي تشکيلاتى بيت‏ العدل را ‏بسيار فراتر از ‏آن چيزى که بها پيش‏ بينى کرده بود، گسترش داد و آن را رکن و مرکز تشريع و ‏تبيين، اعتقادها و احکام بهاييت قرار داد، ولي موفق به تشکيل آن نگرديد و مقدمات تشکيل آن در اواخر عمر «شوقي» با تشکيل «هيأت بين­ المللي بهايي» (اياديان امرالله) فراهم و سرانجام در سال 1963م. پس از مرگ شوقي در «حيفا» زير نظر دولت غاصب و ظالم اسراييل تشکيل شد.

«بيت ­العدل» عالي­ ترين مقام قانون­ گذاري و مسوول اداره‌ي امور جامعه‌ي بهايي است. اعضاي اين مجمع هر 5 سال يک بار توسط انجمن روحاني بين­ المللي انتخاب مي شوند. اعضاي بيت العدل برخلاف اعتقاد به تساوي حقوق زنان و مردان بايد از ميان مردان انتخاب شوند، چون ورود زنان به بيت­ العدل حرام است و جالب اين است که بيت­ العدل با تلاش «روحيه‌ي ماکسول» -همسر شوقي افندي- پس از طرد «ميسن­ ريمي» تشکيل شد و تحت سيطره‌ي يک زن، يعني بيوه‌ي شوقي بود.

اعضاي بيت­ العدل نزد بهاييان عاري از هر خطا و تصميم‌هاي آنان معصومانه است. سرپيچي از فرمان آنان سبب طرد روحاني فرد خاطي مي شود. تشريع احکام و حل تمام مشکلات بهاييان از جمله اختيارات اين تشکل است.

بيت­ العدل شعار فريبنده اي است که در کتاب «اقدس» توسط «ميرزا حسين­ علي نوري» مطرح شد، اين سازمان را در واقع بايد «بيت­ الظلم» ناميد، چون اين سازمان متعلق به بهاييتِ بريده از توده‌ي مردم و مزدور کلان سرمايه­ داران يهود است و در کشوري مثل اسراييل که پايگاه نظامي ـ جاسوسي آمريکا و انگليس است، تشکيل شده است. پس از بيت­ العدلِ حيفا، محافل قاره­اي، ملي و محلي با ترکيبي 9 نفره عهده ­دار امور اداري و اعتقادي بهاييان مي باشند.

محافل منطقه اي و قاره اي مسووليت ها و وظايف گسترده ­تري به لحاظ اداري، آموزشي، تبليغي و هماهنگي با سازمان فراماسونري به عهده دارند که تأسيس مشرق­ الاذکارها يکي از اين وظايف است. در ضمن محافل ملي و محلي نيز زير نظر محافل قاره­اي فعاليت مي کنند.

مشرق­ الاذکار يا معبد بهاييان صرفاً براي عبادت ساخته نمي­ شود، بلکه مرکزي سياسي است که به شکلي خاص بر اساس نمادهاي فراماسونري و يهودي ساخته مي ­شود. اين ساختمان 9 وجهي و داراي 9 در است که در اطراف آن مؤسسه‌هاي فرهنگي، آموزشي، ‌ساختمان­هاي اداري و بهداشتي،‌يتيم­ خانه، محل مشورت و ملاقات، سالن آمفي تئاتر و سالن اجتماعات طراحي شده است که در آن امور اداري بهاييان انجام مي­شود.

يک مشرق الاذکار تعدادي «حظيره القدس» و محفل محلي را زير نظر دارد و به اداره‌ي امور آن مي پردازد. هم چنين بهاييان تفريحگاه و محل هايي براي عيش، عشرت و هوس­ راني خود پيش­ بيني کرده ­اند که به «حدائق بهايي» موسوم است که در حيفا زير نظر بيت­ العدل و در قاره ها و کشورها زير نظر محافل منطقه اي و ملي تأسيس و اداره مي شوند. بهاييان علي­ رغم شعارهاي سرزنده و شادي که مي دهند، بسيار مرده پرستند. حتي قبله‌ي اين فرقه پس از مرگ ميرزا حسين­ علي نوري به سوي قبر او در فلسطين اشغالي است. آنان با توجيه هاي عجيب و غريب، مرده ها را با تشريفات خاص و مخارج بالا دفن مي کنند و قبرستان هاي تزيين شده اي دارند که زير نظر محافل ملي اداره مي شوند.
نویسنده : فرزاد فکوری
 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

برچسب ها : 
گالری تصاویر