هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  16
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  2007
دیروز :  2286
کل مشاهده :  3750175
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1391/09/08 19:18

مظلوم نمایی بهائیت با ابزار حقوق بشری در ایران

مظلوم نمایی بهائیت با ابزار حقوق بشری در ایران
.....................................................................

چندی است که در سایت‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب مشاهده می‌کنیم که با تمام قوا به حمایت از بهائیان نموده و شعار از بین رفتن حقوق بشر در ایران! سر می‌دهند.

این سایت‌ها که دشمنی آنان برای ملت ایران به هیچ وجه پوشیده نیست چندی است با استفاده از عملیات روانی اقدام به دروغ‌افکنی در کشور نموده‌اند. به این روش که هر روز به صورت اطلاعیه یا خبر، از اخراج دانشجویان بهایی در ایران سخن به میان می‌آورند.

این شبکه‌ها و سایت‌ها که معمولاً توسط سازمان جاسوسی MI6 حمایت مالی می‌شوند و مدیران آن اکثراً بهایی و بهایی‌زاده هستند سعی دارند با مظلوم نشان دادن بهائیان و حمایت از حقوق از دست رفته آنان! فضا را برای خیانتِ هرچه بیشتر این فرقه ضاله به نظام جمهوری اسلامی فراهم نمایند.

بهائیان که از دیرباز به خوش‌خدمتی به رژیم منحوس صهیونیستی زبان‌زد عام و خاص در ایران هستند و طی اعتراف متهمین در فتنه 88 مشخص شد با ایجاد سازمان‌دهی در اقشار مختلف مردم قصد تشکیل شبکه‌های زیرزمینی را دارند.

اخیراً با متوسل شدن به این سایت‌ها که تماماً جزو مخالفان نظام جمهوری اسلامی محسوب می‌شوند و سعی در فتنه‌انگیزی در کشور دارند، تلاش می‌کنند بهائیان را گروهی مظلوم، در ایران نشان داده و با استفاده از ابزار رسانه و بحث عدم تحصیل دانشجویان بهایی در کشور، حقوق بشر را در ایران از دست رفته نشان دهند. و هر روز در این سایت با زدن تیترهای بزرگ که ده‌ها دانشجوی بهایی از دانشگاه اخراج شده‌اند! سعی دارند به دادخواهی از بهائیان بپردازند.

این مطالب که کذب آن برای عقلا واضح است، سؤالاتی را در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند:
1) مگر مسئولان دانشگاه‌ها در کشور بیکار شده‌اند که هر روز به دنبال یافتن بهائیان و اخراج آن‌ها از دانشگاه باشند؟ و اگر تصمیم به اخراج آن‌ها از دانشگاه را داشتند پس چه ضرورتی به ثبت‌نام آن‌ها در دانشگاه بوده است، که پس از مدتی آنها را از دانشگاه اخراج کنند و باعث ایجاد سؤال در اذهان بشوند. در واقع اگر قرار به اخراج و برخورد با این دانشجویان بود چرا از همان اول آن‌ها را در دانشگاه ثبت‌نام کرده‌اند؟ مگر آنکه این بهائیان با لباس نیرنگ در دانشگاه‌ها ثبت‌نام نموده و پس از آن با نشان دادن روی اصلی خود به تخطی از قوانین جمهوری اسلامی پرداخته‌اند.

2) این همه دانشجو که به قول این سایت‌ها و شبکه‌های معاند از دانشگاه اخراج شده‌اند! دوران پیش از دانشگاه (دوران دبیرستان و راهنمایی) خود را کجا درس خوانده‌اند که حتی یک نفر نسبت به حضور آنان در مدارس عالی مطلقاً واکنشی نشان نداده است، حال آنکه مدارس خانواده‌ای کوچک و تقریباً در آن دانش‌آموزان همه همدیگر را می‌شناسند. ولی در دانشگاه با آن حجم عظیم چند ده‌هزار نفری دانشجو که معمولاً تا پایان تحصیل نه دانشجویان درست مسئولان دانشگاه را می‌شناسند نه مسئولان دانشگاه فرصت شناسایی این همه دانشجو را دارند. مگر آنکه...

3) مگر آنکه این بهائیان به دلایل دیگر مثل ایجاد تفرقه و تشکیک در اذهان دیگر دانشجویان و یا ترویج این فرقه انحرافی و تشکیل باند برای جاسوسی رژیم صهیونیستی و ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام نموده باشند، که اعتراف چندین تن از بهائیان خود گویای این هنجار‌شکنی‌ها است؛ در این حالت نه تنها باید آنها را از دانشگاه اخراج نمود بلکه می‌بایست آنها را به مراجع قضایی جهت پیگرد قضایی تحویل داد.

4) شما از چه منابعی این اخبار را استخراج نموده‌اید که حتی یکی از نمونه‌های آن در جامعه دیده نمی‌شود. در واقع به گفته این سایت‌ها که روزانه بیش از ده‌ها نفر اخراج و یا دستگیر می‌گردند و بعضاً با اسم و عکس آنها تبلیغات می‌شود منبع این اخبار کجاست؟ مگر می‌شود این همه دانشجو از دانشگاه اخراج گردند اما هیچ انعکاسی (بجز این چند سایت معاند) در دانشگاه صورت نگیرد!

5) تعداد این بهائیان مگر در کشور چقدر است که روزانه ده‌ها نفر از آنان از دانشگاه اخراج و یا دستگیر می‌گردند؟! که اگر این طور باشد می‌بایست دیگر هیچ بهایی در ایران که در حال تحصیل یا زندگی وجود نداشته باشد.

6) و در آخر شما که شبانه‌روز به اصطلاح در صدد احقاق حق گروهی اقلیت در دنیا می‌باشید، چرا در مقابل ممانعت کشو‌رهای اروپایی و به اصطلاح حامی دموکراسی از تحصیل دانشجویان دختر فقط به دلیل حفظ حجاب و عفاف که مظهر پاکی و سرشت هر جامعه است، سکوت اختیار کرده‌اید و نه تنها از آن مظلومان دفاع نکرده بلکه با تمسخر این حرکت شایسته سعی در تحقیر این دانشجویان نموده و تمامی ارزش‌های اخلاقی را زیر پا گذاشته‌‌اید.

حال این موارد و موارد دیگر از این دست، به خوبی بیانگر آن است که نه تنها این مطلب (اخراج دانشجویان بهایی از دانشگاه!) با این هجمه تبلیغاتی که معلوم نیست منابع اخبار آن چگونه و از چه طریقی از سطح کشور جمع‌آوری می‌گردد، صحت ندارد، بلکه بزرگ‌نمایی این مسئله به دنبال خدمات دیگر این شبکه‌ها و سایت‌ها به این فرقه دست‌نشانده انگلیس نشانگر آن است که آنان سعی در ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی در لباس دانشجو بوسیله تشکیل شبکه‌های جاسوسی بهایی در کشور دارند. و این خواب آشفته‌ای است که هیچ‌گاه در جمهوری اسلامی ایران تعبیر نخواهد شد.

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

برچسب ها : 
گالری تصاویر