هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  13
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  1864
دیروز :  1737
کل مشاهده :  3410098
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1391/10/30 07:58

آیت الله وحید خراسانی : باید جلو تبلیغ بهائیت و وهابیت گرفته شود

آیت الله وحید خراسانی : باید جلو تبلیغ بهائیت و وهابیت گرفته شود
................................................................................
 
پايگاه خبري پليس نوشت: حضرت آيت الله العظمي " وحيد خراساني" از مراجع معظم تقليد اظهار داشت : کار شما شناختش در نهايت دشواري است و اجرايش به مراتب دشوارتر ، وقتي گفته مي شود امنيت ، بعضي ها تصور مي کنند امنيت تنها در زندگي روزمره است ،در حالي که فرد و اجتماع احتياج به امنيت دارد ، امنيت به تمام معناي کلمه ، و تامين آن به عهده پليس است .

معظم له بيان کرد : اينکه گفتيم امنيت به تمام معناي کلمه ، يعني امنيت از لحاظ اعتقادي و ديني ، جاني ، عرضي و مالي ، در درجه اول امنيتي که بايد در مملکت برقرار شود امنيت ديني است اگر خدشه پيدا کند ، همه چيز به هم مي خورد .

اين مرجع معظم تقليد با بيان اينکه امروز کشور از ناحيه وهابيت ، تبليغات مسيحيت ، بهائيت ، مجوس و زردشتي در خطر است ادامه داد: بايد دزدان دين ربا و دزدان عقايد شناخته شوند و جلوي آن ها گرفته شود ، به مجرد اينکه فضاي آلوده محقق شود ، خواه و ناخواه ميکروب رخنه کرده و زادو ولد مي کند ، آن وقت معالجه اش بي نهايت مشکل مي شود .

وي ادامه داد : جوان ها بايد از لحاظ اعتقادي ، بنيه ديني و روحي تقويت شوند و بدانند مسيحيت چه اباطيلي دارد ، اين عهد عتيق و جديدي که سند اعتبار اين ها است ، قابل عمل نيست و از نظر عقلي مردود است.

معظم له افزود: مسيحيت اساسش حضرت عيسي است ، تمام نصاراي عالم عاجزند که نسب حضرت عيسي را معرفي کنند ، در خود اناجيل هم در نسب عيسي ،سراپا اختلاف است ، آن وقت خداشناسي اين ها چگونه است؟

حضرت آيت الله العظمي " وحيد خراساني" ادامه داد : اين جوان چه خبر دارد ؟ تمام اين ها مستند است ، مسيحيت که اين طور است ، وهابيت باطل اندر باطل است ، اين ها را خارجي ها درست کرده اند ، چون ديدند در مقابل اين اباطيل تورات و انجيل در دنيا پيشرفت نمي کنند ، با وجود اين قرآن ، دستورات ، اخلاق و احکام ،انگليسي ها عبدالوهاب را درست کردند ، سر مي برند و فيلم مي گيرند و نشان مي دهند ، و دين ما را با غلظت و خشونت معرفي مي کنند ، مسئوليت اول همه ما، حفظ امنيت اعتقادي است .

اين مرجع معظم تقليد با تاکيد بر اينکه بايد جلو تبليغات وهابيت و بهائيت گرفته شود بيان داشت : همان طوري که مواظب هستيم دزدي ، پول کسي را نبرد ، بايد مراقب باشيم که دزد ها دين مردم را نبرند .

وي گفت :بعد از حفظ امنيت اعتقادي نوبت مي رسد به حفظ امنيت جاني ، بعد عرض مردم و در مرتبه چهارم حفظ امنيت مال مردم ، وظيفه نيروي انتظامي برقراري امنيت است ، اگر امنيت در اين موارد تامين شد ، کار شما نور علي نور است.

حضرت آيت الله العظمي " وحيد خراساني" با بيان اينکه مقام پليس ، فوق تصور است اظهار داشت : اگر اين امنيت را برقرار کنيد بدون تامل ، اسمتان در زير دفتر شهداي کربلاست ، اگر مردم با صلابت عقيده و ايمان ، سر به بالين گذاشتند ، آن وقت امنيت تمام است ، يعني اجر شما و اجر شهدائي که در راه حفظ دين سينه شان را براي حفظ آيين ، مقام و مرتبه سپر مي کنند ، عظيم است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت : حوزه علميه قم ، اولين حوزه علميه شيعه است ، يعني تمام نخبگان و فضلاي ممالک اسلامي هر جا شيعه است از هند ، پاکستان ، قطيف ، احساء ، امارات و خليج همه اينجا جمع هستند ، فضلاي ممالک بار سفر مي بندند به قم براي درک مراتب عاليه ، اين براي قم يک امتياز است ، اينجا حرم اهل بيت (ع) است ، مرقد مطهر حضرت معصومه (س) اينجاست .

معظم له با بيان اينکه بزرگاني همچون ميرزاي قمي و زکريا ابن آدم که استوانه علم بود در قم است افزود : انشاء الله خدمت شما به شهر مقدس قم ، خدمتي جامع الشرايط باشد ، قدر اين نعمت را بدانيد ، ما نيز به شما دعا مي کنيم .

حضرت آيت الله العظمي " وحيد خراساني" در بخش ديگري از سخنان خود گفت : سعادت دنيا و آخرت در خواندن قرآن است ، همان طور که نسيم بهار ، زمين مرده را زنده مي کند ، همان طور کلمات خدا که قرآن است ، دل مرده را زنده مي کند ، قرآن احياء قلوب است ، قرآن کلام الله و تجلي علم خداست ، به مسئولان براي خواندن روزانه آن سفارش کنيد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

نویسنده : امید تاریخ : 1391/11/02 13:26

زنده باد آیت الله وحید آگاه.

پاسخ
نویسنده : مهسا تاریخ : 1391/11/15 18:14

خداوند این عالم گرانقدر رو حفظ کنن. منتها چطوری اینا نفوذ میکنن؟ کجا بیشتر تمرکز دارن؟ کاش از علما راجع به راهکار ها هم پرسیده بشه.

پاسخ
نویسنده : امیر مهدی تاریخ : 1391/12/03 18:43

سلام! امیدوارم خداوند متعال به این عالم عامل عمر پربرکت بدهد و همچنان خدمت در راه اعتلای فرهنگ ناب تشیع را نصیب ایشان و سایر علما و همگی ما بنماید... ان شاالله... یا علی.

پاسخ
برچسب ها : 
گالری تصاویر