هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  6
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  1852
دیروز :  2286
کل مشاهده :  3750020
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1392/04/10 06:53

آنتن های ماهواره ای؛ تریبون بهائیت برای القای خرافات

آنتن های ماهواره ای؛ تریبون بهائیت برای القای خرافات
.............................................................................
استعمار کهن و کشورهای اهل سلطه با یک سیاست مهم و تاثیر گذار در قرون اخیر توانسته اند روز به روز نفوذ نرم خود را در میان سایر کشور ها و مخصوصا کشورهای اسلامی انجام دهند . " تفرقه بینداز و حکومت کن" راهکار و سیاستی است که آنها برای قدعلم کردن کشورها خصوصا مسلمانان درپیش گرفته اند در این راستا آنها با ایجاد فرقه هایی در میان مسلمانان با این نگاه که فرقه ضاله بهائیت را در بین شیعیان و فرقه ضاله و خشن وهابیت را در بین اهل سنت به راه انداخته اند تا بتوانند مطامع خاص خود را پی گیری کنند. برای بررسی وجوه اشتراک وهابیت و بهائیت و نحوه تامین مالی آنها گفتگویی را با محمدمهدی نادری قمی، عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) انجام داده ایم که مشروح آن را می خوانید.

بهاییت چگونه و با استفاده از چه روش هایی تبلیغ می شود؟

در مباحث روانشناسی و جامعه شناسی بحثی داریم که اگر بخواهید افکار مردم یک جامعه را عوض کنید دو مدل کلی را باید در دستور کار قرار دهید اول اینکه از پایین به بالا حرکت کنید به این معنی که باید روی تغییر نگرش افراد کار شود تا رفتارشان تغییر کند و با این تغییر او می تواند روی دیگر افراد تاثیر بگذارد و این زنجیره به همین شکل ادامه پیدا می کند، رفتار جمع عوض می شود و نگرش و رفتار اجتماعی به مرور زمان تغییر می یابد.

روش دیگر به این صورت است که با زور می آیند رفتار اجتماعی را عوض کنیم و با این روش کم کم نگرش اجتماعی عوض می شود و منجر می شود تا افراد و نگرش شان عوض شود و رضاخان از این روش حجاب را منع کد و کم کم تحت تاثیرآن افراد جامعه رفتارهایشان عوض شد و در 50سال فرهنگ تغییر یافت. هم اکنون انها با استفاده از این روش ها سعی کردند تا روی بهائیان تاثیر بگذارند و با گذشت زمان و تغییر نسل ها آن را به دیگران اشاعه دهند.

شیوه های استفاده بهائیت از رسانه ها را توضیح دهید؟
در عصری که موسوم به عصر ارتباطات است طبعا همه کسانی که می خواهند عقیده ای را به اذهان مردم تزریق کنند از وسایل ارتباط جمعی(رسانه ها) بیشترین استفاده را می کنند. بهائیت نیز از این امر مستثنی نیست و یکی از راهکارهای جدیدی که آنها در عرصه ارتباطات جمعی دنبالش هستند استفاده از عناصر ارتباطی، ابزار و وسایل تبلیغی برای تبلیغ افکار بهائیت و القای افکار پوچ آن به مخاطب است.
امروزه اگر ما گشت مختصری در فضای مجازی بزنیم، می ببینیم سایت های مختلفی وجود دارد که سران بهائیت با استفاده از آنها و نیز با خریدن اوقات مناسب از ماهواره های مختلف سعی می کنند از طریق برنامه های مختلف روی مخاطبان خود تاثیر بگذارند.
اگر نموداری در این رابطه ترسیم شود می بینیم بهائیت متناسب با زمان از آن شکل تبلیغ سنتی خود به حد زیادی فاصله گرفته در این سال ها و بخصوص از سال 2000 به بعد و در این 12 سال در بخش های زیادی از قدرت خود را در فضای مجازی و رسانه ای بکار گرفته است تا از این فناوری های ارتباطی موجود بیشترین استفاده را بکند.
در این راه کسانی هم که بخواهند با افکار بهائیت مبارزه کنند به جای آن مبارزات سنتی در فضای مجازی و فناور های جدید راهکارهای لازم را بیندیشند تا جلوی هجوم بهائیت را بگیرند.

با توجه به آنکه وهابیت و بهاییت هر دو ساخته و پرداخته استعمار جهانی است، بین این دو فرقه ضاله چه وجوه اشتراکی وجود دارد؟

استعمار با توجه به اینکه برای رسوخ در کشورهای دیگر برنامه داشته است، باز این رو بحث تفرقه بینداز و حکومت کن را در جوامع اسلامی ارائه کرد که مهم ترین راهکار آن فرقه سازی بوده است.
آنها با ساختن فرقه های جدید دینی در کشورهای اسلامی سعی کرده اند مسلمانان را به دسته و شعبه های مختلفی تقسیم کنند و به ضعف بکشانند و اگر از این نگاه بیندیشیم می بینیم که اشتراکات زیادی بین بهائیت و وهابیت است.
در حالی که ما زمان قدیم در صدر اسلام دو گروه شیعه و سنی را داریم و در سنی ها نیز 4 گروه شافعی، حنبلی، حنفی، شافعی و مالکی را داریم و نامی از وهابیت وجود ندارد و در این 300 سال اخیر است که وهابیت پیدا شده و نشاندهنده این است که فرقه وهابیت ساخته دست استعمار برای تفرقه اندازی بین مسلمانان است .
بهائیت هم در شیعه با همین نگاه ساخته شده و با سو استفاده از آموزه های شیعی و منجی آخرالزمان فرقه ای به نام بهائیت را تاسیس می کنند.
بنابراین، یکی از وجوه اشتراک آنها ساخته شدن از سوی استعمار است لذا آنها ارتباط بسیار تنگاتنگی با استعمار دارند وهابیت هم اکنون به شکل گسترده در عربستان از سوی کشورهای غربی حمایت می شود و رابطه با آمریکا دارد و بهائیت هم از بدو تاسیس با انگلیس و امریکا و اسرائیل ارتباط دارد و بیت العدل آنها در حیفای اسرائیل قرار دارد و رفت و آمدهای آزادانه ای به آنجا دارند و این کشور از بهائیان حمایت های همه جانبه ای را انجام می دهد.

جز ساخته شدن بدست استعمار این دو فرقه چه وجوه اشتراکی دارند؟
خرافه گرایی عجیب و افراطی که در این دو گروه وجود دارد از دیگر نقاط اشتراک آنهاست، وقتی ریشه های فکری این دو فرقه را بررسی می کنیم می بینیم بشدت تحت تاثیر آموزه های خرافاتی هستند و این افکار خرافی در بنیانگذاران این دو فرقه بشدت دیده می شود. اینها به حدی خرافی بوده اند که وقتی با بحث های منطقی و استدلالی مواجه می شوند، کم می آورند چون این تفکرات بر پایه موهومات پایه گذاری شده اند.
هر دو در طول زمان و هم اکنون حربه ای در دست استعمار برای استفاده از مقاصد در جنبه های گوناگون سیاسی و دینی و اجتماعی و فرهنگی هستند. هم اکنون می بینیم تندروهای وهابی به عنوان عمالی هستند که در هر یک از کشورهای سوریه، افغانستان و پاکستان و دیگر کشورها که از اینها به عنوان ابزار برای رسیدن به مطامع خود استفاده می کنند، حضور دارند.

با توجه به تبلیغات گسترده و استفاده وسیع از فضای رسانه ای و دیگر اقدامات منابع مالی بهائیت از چه طرقی تامین می شود؟

بهائیت با توجه به اینکه دست ساخته استعمار است و در دامن آن رشد یافته و هم اکنون در خدمت آنها است به طرق مختلفی از حمایت مالی آنها بهره مند می شود تا آنها را سرپا نگه دارند و اسناد مختلفی در این باره وجود دارد که آمریکا از سلفی های تندرو نیز حمایت می کند و همچنین اسرائیل نیز بهائیان را تامین می کند./صدای شیعه


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

برچسب ها : 
گالری تصاویر