هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  11
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  204
دیروز :  872
کل مشاهده :  3661831
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1392/07/28 07:03

خطبه غدیر سندی جامع در رد ادعای بهائیان

خطبه غدیر سندی جامع در رد ادعای بهائیان
.....................................................................

نویسنده : ع چراغی _
دین مبین اسلام با تعلیمات الهی و آسمانی خویش، از ادیان الهی که قلب های انسان های تشنه حق و حقیقت را همواره به خود جذب و تاکنون نزدیک به یک و نیم میلیارد مسلمان ف که پیروی از تعلیمات این دین الهی را افتخار خود میدانند . آیین اسلام به سرعت فراگیر شده و هر روزه تعداد زیادی از انسان های طالب معارف انسان ساز و مطابق فطرت ، را به خود جذب میکند . و همه روزه اخبار زیادی مبنی بر تشرف افراد مختلفی از آمریکا و اروپا و گوشه و کنار این گیتی شنیده میشود.

دشمنان ادیان الهی بخصوص اسلام که مخالف تعالیم انسان ساز و آسمانی اسلام هستند، برای مقابله با فراگیر و جهانی شدن معارف دینی با توسل به انواع حیله ها و ترفند ها از جنگ سخت و نرم و تهاجم به فرهنگ کشورهای اسلامی دست زده اند . از جمله برنامه های پیروان شیطان، ساختن و ایجاد فرقه های ضاله و مضله و دروغین میباشد . یکی از این فرقه ها بهاییت میباشد ، فرقه ای که با دسیسه استعمار روس ایجاد و تحت حمایت استعمار انگلیس تقویت و امروزه با حمایت مستقیم آمریکا و صهیونیسم جهانی ، با سازماندهی تشکیلاتی منظم به دنبال اغفال و گمراهی بشریت میباشد .

رهبران بهاییت و مبلغان سرسپرده این فرقه شیطانی ، در طول یکصد و شصت ساله تاریخ خود، برای اغفال مردم از راه های گوناگون وارد شده اند . یکی از روشهای تبلیغی تحریف آیات قرآن و روایات اهل بیت علیهم السلام است . از جمله روایات که در دین مبین اسلام ، مبنای حیات مسلمانان و مذهب شیعه بوده است روایات مخصوص به باب مهدی موعود حضرت حجت بن الحسن العسگری علیهما السلام است .

پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و اهل بیت معصومین علیهم السلام در روایات متعدد بارها به ویژگی ها و نشانه های شخص و شخصیتی مهدی موعود اشاره نموده اند . بهاییان برای اثبات ادعای باطل و دروغین علیمحمد باب مبنی بر قائمیت و مهدویت ، ضمن چشم پوشی آگاهانه از صدها روایات صحیح السند و قطعی الصدور ، به یکسری احادیث مجعول و روایات ضعیف و غیر معتبر متوسل شده و با تقطیع و تحریف و دستکاری در احادیث مندرج در کتب شیعه ، برای علیمحمد باب مقام مهدویت و قائمیت را اثبات میکنند تا بتوانند با اثبات او ، اثبات نبوت پیامبرنمای بهاییت حسینعلی نوری را بنمایند .

از جمله روایاتی که قطعی السند و قطعی الصدور و متواتر و منقول به سلسله پیامبر گرامی اسلام و ائمه علیهم السلام بوده است ، خطابه غدیر خم است که در آخرین سال حیات حضرت محمد صلی الله علیه و آله ، در محل غدیر خم که برکه ای بین مکه و مدینه میباشد برای حاضران در آخرین حج  در رکاب پیامبرشان ، قرائت شد .

خاتم النبیین حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله با توجه به علم غیب و الهامات وحیانی ، در حدود دو قرن قبل از ولادت مهدی موعود حضرت مهدی علیه السلام ، به ویژگیهای آن موعود امم و ماموریت جهانی آن حضرت و اینکه ایشان آخرین امام هادی نسل بشر از فرزندان امیرالمونین حضرت علی علیه السلام میباشند ، به صراحت اشاره نموده است .

نکته باریک تر از مو و عجیب اینجاست که بهاییت در ابتدا خود را طرفدار اسلام و یکی از فرقه های منشعب از شیعه میشمرد و برای اثبات عقاید باطل و مضله خود به احادیث اسلامی متوسل میشود ، اما در مقابل خطبه غدیر که در تمامی کتب روایی مسلمانان اعم از شیعه و سنی ذکر شده است ، چشمان خود را همچو نابینایی بسته و فردی علیل و ضعیف همچون علیمحمد باب فرزند میرزا رضای بزاز شیرازی را به عنوان جعلی مهدی موعود به مردم معرفی میکند .

اکنون به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک غدیر و سالروز اعلام ولایت امیرالمومنین علی و فرزندان معصوم ایشان به مسلمانان ، جای آن دارد تا به ویژگیهای حضرت مهدی علیه السلام که توسط پیامبر گرامی اسلام در خطابه غدیر معرفی شده است اشاره ای بنماییم .


أَلا إِنَّ خاتَمَ الْأَئِمَةِ مِنَّا الْقائِمَ الْمَهْدِیَّ    ای مردم  ! آگاه باشید همانا آخرین امام ،قائم مهدی از ما است  .

أَلا إِنَّهُ الظّاهِرُ عَلَی‌الدِّینِ     آگاه باشید او بر تمامی ادیان چیره خواهد شد .

النُّورُ مِنَ‌اللَّهِ عَزَّوَجَلَّ مَسْلوکٌ فِیَّ ثُمَّ فی عَلِیِّ بْنِ أَبی طالِبٍ، ثُمَّ فِی النَّسْلِ مِنْهُ إِلَی الْقائِمِ الْمَهْدِیِّ الَّذی یَأْخُذُ بِحَقِّ اللَّهِ وَ بِکُلِّ حَقٍّ هُوَ لَنا     ای مردم آگاه باشید ، نور از سوی خداوند عزوجل در جان من سپس در جان علی بن ابیطالب آنگاه نسل او تا قائم مهدی می باشد .

مَعاشِرَالنّاسِ، إِنَّهُ ما مِنْ قَرْیَةٍ إِلاّ وَاللَّهُ مُهْلِکُها بِتَکْذیبِها قَبْلَ یَوْمِ الْقِیامَةِ وَ مُمَلِّکُهَا الْإِمامَ الْمَهْدِیَّ وَاللَّهُ مُصَدِّقٌ وَعْدَهُ     ای مردم آگاه باشید ، هیچ سرزمینی نیست مگر اینکه خداوند به خاطر تکذیب اهل آن [حق را] ، آنان را پیش از رستاخیز نابودخواهد فرمود و به امام مهدی خواهد سپرد و هر آینه خداوند وعده ی خود را انجام خواهد داد.

أَلاإِنَّهُ الْمُدْرِکُ بِکُلِّ ثارٍ لاَوْلِیاءِاللَّهِ    آگاه باشید ، که او خونخواه تمام اولیای خداست.

عَلِىٍّ أمیرِالْمُؤْمِنینَ وَالأَوْصِیاءِ مِنْ بَعْدِهِ الَّذینَ هُمْ مِنِّى وَمِنْهُ إمامَةٌ فیهِمْ قائِمَةٌ، خاتِمُها الْمَهْدىُّ    علی امیرالمؤمنین و جانشینان بعد از او کسانی هستند که آنها از من و من از ایشان هستم . و این امامت به وراثت پایداراست و آخرین امامان مهدی (عج) است.
 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

برچسب ها : 
گالری تصاویر