هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  20
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  2330
دیروز :  1546
کل مشاهده :  3527204
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1392/08/12 21:21

دعوای لفظی امام مهدی و یمانی موعود ( امام مهدی ناصر محمد الیمانی و احمد الحسن )

دعوای لفظی امام مهدی و یمانی موعود  ( امام مهدی ناصر محمد الیمانی و احمد الحسن )
...................................................................................
امام مهدی ناصر محمد الیمانی و احمد الحسن !
 چه کسی پیروز این میدان است ؟
پیرو ظهور مدعی یمانی احمد الحسن ( کذاب بصری ) گویا بازار پیدایش بهائیان معاصر هر روز پر رونق تر گشته و به حق هر دم از این باغ بری می رسد ... تازه تر از تازه تری می رسد
در جدیدترین اخبار واصله مدعی جدیدی که گویا گوی سبقت از احمد الحسن مدعی کهنه سوار مهدویت ربوده است پا به عرصه وجود نهاد و عجیب است که اربابان استعماری درزمانی که احمد الحسن را نتوانسته اند به عقد کسی در بیاورند کیس جدید خود را رونمایی کرده و اما
مدعی جدید مهدویت مهدی ناصر محمد
ــ آیا احمد الحسن مهره سوخته آنها گردیده ؟
ــ آیا چوب خط های احمد الحسن برای آنها پر شده است ؟
ــ آیا احمد الحسن را شکست خورده و ناکار آمد دیدند ؟
ــ آیا احمد الحسن ( این عروسک خیمه شب بازی استعمار ) باورش گردیده که امام مهدی و یا یمانی موعود است ؟ و در نتیجه ادعای خودکفایی و استقلال دارد ؟
ــ آیا مدعی جدید ظرفیتی دارد که احمد الحسن فاقد آن ظرفیت است ؟
ــ و ...... ؟
جالب است که این دو زائیده استعمار این روزها در راستای یارگیری و سبقت از دیگری ، گاهاً هماورد نیز می طلبند و کار به جایی می رسد که برای یکدیگر خط و نشان  هم می روند .
آنچه در ادامه مطلب می آید نامه ای است از جدید ترین مدعی یمانی که تاره به بازار مدعیان پیوسته و در عرضه اندام و هیکل خود به سراغ احمد الحسن رفته و وی را به کنار کشی از صحنه رقابت فرا می خواند . 

منبع : سایت احمد الحسن ( مدعی دروغین جریان یمانی )
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
از امام مهدی ناصر محمد الیمانی به فرستاده شیطان رجیم احمد الحسن الیمانی که مردم را به شرک به خداوند بزرگ دعوت می کند

بسم الله الرحمن الرحیم، والصلاة والسلام على کافة أنبیاء الله ورسله من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله إلى النّاس کافة، لا أفرق بین أحدٍ من رسل الله وأنا من المسلمین أدعو إلى الله على بصیرة القرآن العظیم حنیفاً مسلماً وما أنا من المشرکین، أما بعد..

نمی خواهم که وقتم را با گفتگو با پیروان چشم و گوش بسته احمد حسن یمانی تلف کنم زیرا که شکما از آنانی هستید که خداوند در مورد آنها فرموده است:
{ أَمْ تَحْسَبُ أَنَّ أَکْثَرَهُمْ یَسْمَعُونَ أَوْ یَعْقِلُونَ إِنْ هُمْ إِلَّا کَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِیلًا }
صدق الله العظیم [الفرقان:44]
آیا گمان می‌بری بیشتر آنان می‌شنوند یا می‌فهمند؟! آنان فقط همچون چهارپایانند، بلکه گمراهترند

بلکه از بزرگتان و امامتان که باطل را به شما تعلیم می دهد و شما را به شرک به خداوند دعوت می کند می خواهم که دعوت به گفتگوی مرا قبول کند یا در سایت رسمیش برای گفتگو وبیان حق قران برای همه مسلمانان و جویندگان حقیقت مرا بعنوان میهمان بپذیرد .

ای مردم سوگند به خداوند عظیم که استخوانهای پوسیده را زنده می کند پروردگار آسمانها و زمین و آنچه در بین آنهاست و پروردگار عرش عظیم که احمد حسن الیمانی با مبالغه بدون حق در
محمد رسول الله وائمه آل بیتش که سلام و صلوات خداوند بر آنها و همه انبیاء باد مردم را به شرک دعوت می کند .


و ای مسلمانان از پیروی از آنانی که درحق انبیاء و ائمه کتاب مبالغه می کنند بر حذر باشید به خداوند سوگند آنان می خواهند که شما با مبالغه نا حق در انبیاء و ائمة کتاب در شرک فرو بروید و این روش شیطان است ت همیشه و همه جا باعث شود که تابعین تابعین درحق پیامبرشان و آل بیت او مبالغه کنند تا بدین ترتیب دوباره آنها را به شرک بازگرداند و از این دعوت کنندگان به شرک احمد حسن یمانی است که خود را امام احمد حسن یمانی می نامد ببینید که چگونه قران را تاویل می کند ببینید که چگونه در حق محمد رسول الله و آل بیت او مبالغه می کند و خود را از آل بیت پیامبر می شمارد تا پیروانش در او مبالغه کنند . لعنت خداوند بر احمد حسن یمانی رسول شیطان رجیم باد یا لعنت خداوند بر ناصر محمد الیمانی باد اگر که مهدی منتظر نباشد و حکم آن باخداوند است و او بهترین جدائی دهنده (بین حق و باطل ) است .

ای بندگان خدابه بیان دشمن خدا و رسولش و ائمه کتاب نگاه کنید که چگونه کتاب خداوند را طبق وحی شیطان رجیم تاویل می کند .
[[ وعن محمد بن مسلم، قال: سألت أبا جعفر (ع) عما یروون أن الله خلق آدم على صورته، فقال: (هی: صورة، محدثة، مخلوقة واصطفاها الله واختارها على سائر الصور المختلفة، فأضافها إلى نفسه کما أضاف الکعبة إلى نفسه والروح إلى نفسه ?وَنَفَخْتُ فِیهِ مِنْ رُوحِی?) ([70])، وصورة الله التی خلق علیها آدم هو محمد (ص) ؛ لأنه المخلوق الأول والتجلی الأول والظهور الأول فی الخلق وخلیفة الله الحقیقی ([71])، ومعنى أنه صورة الله أی إنه ظهور وتجلی اللاهوت فی الخلق، فمحمد (ص) هو صورة اللاهوت المطلق فی الخلق فمن أراد معرفة اللاهوت المطلق یعرفه بصورته فی الخلق أو الله فی الخلق محمد (ص).
وقال تعالى: ?وَمَنْ یَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَهاً آخَرَ لا بُرْهَانَ لَهُ بِهِ فَإِنَّمَا حِسَابُهُ عِنْدَ رَبِّهِ إِنَّهُ لا یُفْلِحُ الْکَافِرُونَ?([72])، وقال تعالى: ?هَلْ یَنْظُرُونَ إِلَّا أَنْ یَأْتِیَهُمُ اللَّهُ فِی ظُلَلٍ مِنَ الْغَمَامِ وَالْمَلائِکَةُ وَقُضِیَ الْأَمْرُ وَإِلَى اللَّهِ تُرْجَعُ الْأُمُورُ?([73]).
والذی یأتی فی ظل من الغمام هو محمد (ص) (الله فی الخلق) فی الرجعة وبیده حربة من نور فیقتل إبلیس (لعنه الله)، فتعالى سبحانه عن الإتیان والمجیء والذهاب أو الحرکة وهی من صفات الخلق.
عن عبد الکریم بن عمرو الخثعمی، قال: سمعت أبا عبد الله (ع) یقول: (إن إبلیس قال: أَنْظِرْنِی إِلى یَوْمِ یُبْعَثُونَ، فأبى الله ذلک علیه، قالَ: فَإِنَّکَ مِنَ الْمُنْظَرِینَ إِلى یَوْمِ الْوَقْتِ الْمَعْلُومِ، فإذا کان یوم الوقت المعلوم ظهر إبلیس لعنه الله فی جمیع أشیاعه منذ خلق الله آدم إلى یوم الوقت المعلوم، وهی آخر کرة یکرها أمیر المؤمنین (ع).
فقلت: وإنها لکرات ؟ قال: نعم إنها لکرات وکرات، ما من إمام فی قرن إلا ویکر معه البر والفاجر فی دهره حتى یدیل الله المؤمن من الکافر، فإذا کان یوم الوقت المعلوم کر أمیر المؤمنین (ع) فی أصحابه و جاء إبلیس فی أصحابه، ویکون میقاتهم فی أرض من أراضی الفرات یقال له الروحا قریب من کوفتکم، فیقتتلون قتالاً لم یقتتل مثله منذ خلق الله عز وجل العالمین، فکأنی أنظر إلى أصحاب علی أمیر المؤمنین (ع) قد رجعوا إلى خلفهم القهقرى مائة قدم، وکأنی أنظر إلیهم وقد وقعت بعض أرجلهم فی الفرات، فعند ذلک یهبط الجبار عز وجل ?فِی ظُلَلٍ مِنَ الْغَمامِ وَالْمَلائِکَةُ وَقُضِیَ الْأَمْرُ? رسول الله (ص) بیده حربة من نور، فإذا نظر إلیه إبلیس رجع القهقرى ناکصاً على عقبیه، فیقولون له أصحابه: أین ترید وقد ظفرت؟ فیقول: إِنِّی أَرى ما لا تَرَوْنَ إِنِّی أَخافُ اللَّهَ رَبَّ الْعالَمِینَ، فیلحقه النبی (ص) فیطعنه طعنة بین کتفیه فیکون هلاکه وهلاک جمیع أشیاعه، فعند ذلک یعبد الله عز وجل ولا یشرک به شیئاً، ویملک أمیر المؤمنین (ع) أربعاً وأربعین ألف سنة حتى یلد الرجل من شیعة علی (ع) ألف ولد من صلبه ذکراً، وعند ذلک تظهر الجنتان المدهامتان عند مسجد الکوفة وما حوله بما شاء الله) ([74]).
أی إن الروایة تبین بوضوح أن هبوط ونزول وإتیان محمد (ص) هو هبوط الله سبحانه وتعالى عن الإتیان والهبوط فالمراد من قوله تعالى: ?هَلْ یَنْظُرُونَ إِلَّا أَنْ یَأْتِیَهُمُ اللَّهُ فِی ظُلَلٍ مِنَ الْغَمَامِ وَالْمَلائِکَةُ وَقُضِیَ الْأَمْرُ وَإِلَى اللَّهِ تُرْجَعُ الْأُمُورُ?([75])، أی هل ینظرون إلا أن یأتیهم محمد (ص) المظلل بالغمام، فالآیة فی محمد (ص) وآل محمد (ع)، ومنهم أمیر المؤمنین علی (ع) والقائم (ع) ]]
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

پایان گفته زور و دروغ بر خداوند و رسولش

ولی من امام مهدی منتظر حق هستم و شایسته است که جز بیان حق قران بر خدا نگویم ، شما رابه پرستش خداوند یکتا که خدائئ جز او نیست ودعوت می کنم و شما را به مبالغه نکردن در حق انبیاء خداوند و مهدی منتظر و رقابت در دوستی و نزدیکی به خداوند دعوت می کنم و شما در ذات خداوند همان حقی را دارید که انبیاء و رسولان و ائمه کتاب دارند و همه برای حب و قرب خداوند رقابت می کنند که کدام یک به خداوند حبیب تر و نزدیکتر است آنها یکدیگر را نسبت به خداوند سبحان ترجیح نمی دهند . خداوند شما را از روش عبادتشان آگاه نموده تا آنکس که بخواهد از روش عبادت آنان پیروی و به راه آنها اقتدا نماید خداوند می فرماید :

{ یَبْتَغُونَ إِلَى ربّهم الْوَسِیلَةَ أَیُّهُمْ أَقْرَبُ وَیَرْجُونَ رَحْمَتَهُ وَیَخَافُونَ عَذَابَهُ إِنَّ عَذَابَ رَبِّکَ کَانَ مَحْذُورًا}
صدق الله العظیم [الإسراء:57]
کسانی را که آنان می‌خوانند، خودشان (برای تقرب) به پروردگارشان وسیله‌ می‌جویند، که کدامشان نزدیکتر؛ و به رحمت او امیدوارند؛ و از عذاب او می‌ترسند؛ چرا که عذاب پروردگارت، همواره در خور پرهیز و وحشت است
پس چه کسی شما را از رقابت در حب و قرب خداوند با پیامبران خدا نهی کرده است تا جایی در این مبالغه در حق انبیاء و ائمه کتاب پیش رفته اید که آنان را برای نزدیکتر شدن بیشتر به خداوند پرستش میکنیدکه لعنت خداوند بر دعوت کنندگان به شرک باد .
وای احمد حسن الیمانی من امام مهدی منتظر ناصر محمد الیمانی به تو می گویم : اگر مردی هستی که خود و دعوتت را برحق می دانی دعوت مرا برای گفتگو در سایتم (موقع الإمام المهدی ناصر محمد الیمانی منتدیات البشرى الإسلامیة) بپذیر یا اینکه امام ناصر محمد الیمانی را برای گفتگو در سایتتان را بعنوان مهمان بپذیر تا برای جستجوگران حقیقت معلوم شود که کدام یک ازما مردم را به حق فرا خوانده و به صراط مستقیم صراط خداوند عزیز حمید هدایت می کند .

و به حق فتوا می دهم که جز اولوالالباب که عقل خود را به کار می گیرند کسی نمی تواند بین حق و باطل را تمییز دهد . همانان که خداوند در هر زمان و مکان آنها را هدایت نموده است .طبق فرموده خداوند تعالی :
{ وَالَّذِینَ اجْتَنَبُوا الطَّاغُوتَ أَن یَعْبُدُوهَا وَأَنَابُوا إِلَى اللَّـهِ لَهُمُ الْبُشْرَ‌ىٰ ۚ فَبَشِّرْ‌ عِبَادِ ﴿١٧﴾ الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ ۚ أُولَـٰئِکَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّـهُ ۖ وَأُولَـٰئِکَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ ﴿١٨﴾ }
صدق الله العظیم [الزمر]
و کسانی که از عبادت طاغوت پرهیز کردند و به سوی خداوند بازگشتند، بشارت از آن آنهاست؛ پس بندگان مرا بشارت ده!
همان کسانی که سخنان را می‌شنوند و از نیکوترین آنها پیروی می‌کنند؛ آنان کسانی هستند که خدا هدایتشان کرده، و آنها خردمندانند.

ای مردم الله را بپرستید او که پروردگار من و شماست و پروردگار انبیاء و رسولان و مهدی منتظر و پروردگار همه انس و جن و ملائکه ، الله پروردگار جهانیان است و دراین ملکوت در حق هیچ یک از بندگان خدا مبالغه نکنید که آنها نیز بندگانی همانند شما هستند برای حب و قرب پروردگارمعبود با بندگان رقابت کنید چگونه از رقابت برای حب و قرب خداوند چشم پوشی کردید ؟ اگر راست می گوید برای قرب به چه کسی از قرب به خدا چشم پوشی کرده اید ؟و بعد از حق (خداوند ) جز گمراهی نیست آیا تقوا نمی کنید ؟

و ای مسلمانان به الله که خدائی جز او نیست کسی از دعوت امام مهدی ناصر محمد الیمانی پیروی نمی کند ، مگر آنکس که عقلش را بکار اندازد واستفاده از عقل دست یافتن به همان بصیرتی است که از دیدن حق کور نخواهد ماند به شرط انکه عقل خود را به کار گیرید . الله را که پروردگار من و شما را بدون هیچ شریکی بپرستید و با بندگان برای حب و قرب خداوند رقابت کنید تا مشخص شود کدام یک از شما نزدخداوند حبیب تر و نزدیکتر است ، درحق بندگان خداوند مبالغه نکنید آنان نیز همانند شما هستند و شما هم نسبت به خداوند همان حقی را دارید که دیگربندگان دارند ، پاک و منزه است او (سبحان خداوند ) هیچ همسر و فرزندی اختیار ننموده است . و به ( آیات) محکم کتاب خداوند قران عظیم و سنت حق پیامبرکه با محکم قران تناقضی ندارد تمسک جوئید تا به راه راست (صراط مستقیم ) هدایت شوید .

ای مسلمانان شما بر گفتگوی بین امام مهدی ناصر محمد الیمانی و کسی که خود را امام احمد حسن الیمانی می نامد شاهد باشید چه دعوت ما را برای گفتگو در سایتمان بپذیرید یا اینکه ما را برای گفتگو به سایت خودش دعوت نماید پس انتخاب با اوست و ما برای گفتگو آماده ایم و چنانچه احمد حسن الیمانی از گفتگو با امام مهدی ناصر محمد الیمانی سرباززد (حاضر نشد ) خواهید دانست که او فرستاده شیطان رجیم است ونه فرستاده امام مهدی منتظر و نه فرستاده عیسی مسیح بن مریم پس شما شاهد باشید .

ای مسلمانان شما شاهد گفتگوی بین امام مهدی ناصر محمد الیمانی و کسی که خود را امام احمد حسن الیمانی می نامد باشید چه دعوت ما را برای گفتگو در سایتمان بپذیرد یا اینکه ما را برای گفتگو به سایت خودش دعوت نماید پس انتخاب با اوست و ما برای گفتگو آماده ایم و چنانچه احمد حسن الیمانی از گفتگو با امام مهدی ناصر محمد الیمانی سرباززد (حاضر نشد ) خواهید دانست که او نه فرستاده امام مهدی منتظر و نه فرستاده عیسی مسیح بن مریم که فرستاده شیطان رجیم است پس شما شاهد باشید .

و در این بیان به مدیر میز گفتگوی جهانی مهدی منتظر در عصر گفتگوی قبل از ظهور دستور می دهیم که بخش جدیدی به نام امام احمد حسن الیمانی ایجاد کند و بدین ترتیب نام بخش عبارت خواهد بود :
( صفحة الضیف الإمام أحمد الحسن الیمانی للحوار مع الإمام المهدی ناصر محمد الیمانی )

و مداخله در گفتگو و مبارزه با برهان علمی بین امام احمد حسن یمانی و امام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی بر همه انصار حرام است . ولی چنانچه احمد حسن یمانی در بخش اختصاص یافته در صفحه اول سایت ما حاضر نشد بر اوست که در سایتش بخشی مخصوص و انحصاری برای گفتگو بین امام احمد حسن یمانی و امام ناصر محمد الیمانی ایجاد کند و این گفتگو در معرض دید همه انصار احمد حسن یمانی و ناصر محمد الیمانی و همه اعضای شبکه جهانی اینترنت خواهد بود که آنان حق دارند تا حق را از باطل بشناسند تا از حق پیروی کنند .

پس ای رئیس اداره سایت امام مهدی ناصر محمد الیمانی دستور را اجرا کن و بخشی مخصوص به این نام ایجاد کن :
( صفحة الضیف الإمام أحمد الحسن الیمانی للحوار مع الإمام المهدی ناصر محمد الیمانی )
وسلامٌ على المرسلین، والحمد لله ربّ العالمین..
أخوکم فی دین الله الإمام المهدی ناصر محمد الیمانی
اطلاع بیشتر در خصوص احمد الحسن : www.almahdyoon.ir

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

نویسنده : بهروز تاریخ : 1392/10/13 05:20

مراقب باشد در مورد افراد با عجله قضاوت نکنید . این سخنان بسیار سنجیده است .کجایش استعماری است . خردمند کسی است که تمام سخن ها را بشنود و بهترین آنها را برگزیند.من در کلام این بنده خدا حرف ناحقی ندیدم.مردم را به پرستش بدون شرک خداوند خوانده است . از آنان خواسته در حق اولیاء خداوند مبالغه نکنند. بنظر نمی رسد مارک ساخته استعمار به این یکی بچسبد. من تنها چیزی که در این بیانات دیدم دعودت به سوی خداوندو پیروی دقیق از احکام کتاب خداست. بخصوص در جایی که از ان صحبت کرده است که در حق من نیز مبالغه نکنید و تنها خدا را بپرستید ...فکر می کنید اگر امام علی(ع) بالای منبر می رفتند جز این می گفتند؟ بنظرم باید در باره ایشان بیشتر دانست بعد قضاوت کرد . گفته های احمد حسن یمانی بی پایه و بنیان است .از سرتاپایش خدعه می بارد... اما این حرفها جالب بود . ترجیح می دهم از اشان بیشتر بدانم قبل از اینکه مارک عامل دست استعمار را به او بزنم....بالاخره امام روزی خواهند آمد و دعوت را آغاز می کنند با این ترتیبی که شما بدون مهابا به همه مارک می زنید باید مراقب باشید که به امام مان مارک نزنیم. میدانید در روایات از امام جعفر صادق نقل شده است یاران مهدی در حالی که در سرتاسر دنیا پراکنده اند با امام خود و سایر یاران در تماسند . می توانند آنها را ببینند و حرف بزنند...پس مراقب باشیم هر کس که از راه اینترنت دعوتی را مطرح می کند فوری به او مارک دجال نزنیم....سلاح امام ما شمشیر رسول الله است و شمشیر رسول الله قرآن می باشد. امام عصر کسی است که علم کتاب خداوند قرآن دز نزد اوست پس باید دید این فرد در زمینه تأویل قرآن چند مرده حلاج است.

پاسخ
نویسنده : عبدالله تاریخ : 1392/10/19 04:48

سلام دوست عزیز درحدیث معصوم امده /کلمه حق یراد به الباطل //کلمه حقی که اقامه می شود برای باطل/امامت که چیزی نیست مدعیان رسالت درزمان خود رسول خدا نیز وجود داشتند وبعضی تا حد ادعای خدایی هم پیش رفتند

پاسخ
نویسنده : سعید تاریخ : 1392/11/01 18:55

من هم این حرفها رو میزنم، پس به من هم ایمان بیارید!!!!

پاسخ
نویسنده : عارفی قم تاریخ : 1392/11/17 06:19

تمام این ادعاهاشیطانیست طبق فرمایش اهل بیت باید منتظرامدن امام زمان علیه السلام بودوقتی قیام کندتمام عالم ندای دلنشینش رومیشنون هرشخصی بالحجه وزبان خودش لذا این ادعاهاهمش شیطانیه گوش نکنید.

پاسخ
نویسنده : بنده خدا تاریخ : 1392/11/15 10:16

سیداحمدالحسن همان یمانی موعودهست زیراهیچیک ازعقایدش مخالف باعقایدشیعه نیست اوبسوی حق وخداپرستی یعنی لااله الا الله دعوت میکند دراین دنیایی که همه بسوی خودوهمان بت پرستی میخوانند

پاسخ
نویسنده : فرهاد تاریخ : 1393/02/05 22:47

بسم الله الرحمن الرحیم
اگر حق نبود ، اهل باطل نمی توانستند باطل خود را به مردم بقبولانند. در منابع دینی شیعه و اهل سنت که اساس نظریه و عقیده مهدویت هستند آمده است که مهدی از اهل بیت علیهم الصلاه و السلام هستند. شیعه فرزند امام حسن عسکری علیه الصلاه و السلام را و اهل سنت فرد دیگری را گویا به نام محمد یمانی را از طریق منابع روایی خود معرفی می کنند این افراد که درسایت های خود ادعای در دست گرفتن حکومت یمن و مغرب را داشته و جزو درچه داران ارتش آن کشور می باشند افرادی معلوم الحالند که خود نیز ادعا دارند که نه مهدی اهل سنت هستند و نه مهدی شیعه. این بر بطلان ادعای آنان کافی است. ملت اسلام بالاخره بر مهدی قائلند که یا فرزند امام حسن عسکری علیه الصلاه و السلام هست و یا محمد یمانی است بنابراین امت اسلامی بر یکی از این دو شخص اجماعی دارند که از چنان قوتی برخوردار است که شاید نتوان مسأله ای به این قوت و با چنین پشتوانه قوی پیدا کرد. خرق این اجماع و ادعای در دست گرفتن حکومت یمن و مغرب کاملا به وضوح مشت این افراد دروغگو را باز می کند. این بیچاره ها نه نامشان محمد است و نه علائم مهدی را دارند. چیزی جز خواب هم برای اثبات ادعای خود ندارند و گذشت زمان به سرعت دست اینها را برای افراد ساده لوحی که فریب سخنان حق مآبانه آنان را خورده اند باز کرده و آنها را رسوا خواهد کرد. و علی الله التکلان

پاسخ
نویسنده : البرکان الثائر تاریخ : 1393/07/17 17:28

سلام
اگرواقعا ناصرمحمدالیمانی مهدی باشد پس چرادرلحن قول عداوت با امام علی علیه السلام داردوپس ازتلاوت قرآن میگوید(صدق الله العظیم) غافل ازاینکه العلی العظیم نام خداونداست ونام حضرت علی علیه السلام نیست بلکه نام آن حضرت مشتق از این اسم (العظیم) است

پاسخ
نویسنده : البرکان الثائر تاریخ : 1393/07/17 17:30

ببخشید منظورم اسم العلی

پاسخ
نویسنده : فریبرز تاریخ : 1393/10/11 10:35

قبل از اینکه این مظاهر حماقت خودشون رو مضحکه کنند، یعنی تا چندسال پیش نظر بسیار ناجوری نسبت به خامنه ای داشتم، ولی وقتی انسان این مدعیان بلاهت رو می بینه به این فکر فرو میره که این بنده خدا که چند ده میلیون هواخواه داره، اگه یک آدمی مثل این دوتا بود تا حالا ادعای خدایی کرده بود. حالا به این فکر کنید این دوتا اسکول اگه در جایگاهی بودن که صدا و سیما، ارتش و سپاه ، و همه قدرت مملکتی مثل ایران دستسون بود و با یه اشاره کلی آدم براشون جون فدا میکردن تا حالا بشریت از بین رفته بود. اگه شماها امام زمانید ،،، لااله الا الله

پاسخ
نویسنده : عبدالرضا منتظرالمهدي تاریخ : 1394/01/18 17:48

اين شخص از ايادي وهابيون است با توجه به اينكه بسيار به عدم پرستش پيامبران تاكيد ميكند در حاليكه اين امردر نظر پيروان حضرت محمد(ص) از بديهيات است.

پاسخ
نویسنده : عبدالرضا منتظرالمهدي تاریخ : 1394/01/18 17:50

اين از كذاب ميباشد.

پاسخ
نویسنده : حمید م تاریخ : 1395/03/22 11:41

سلام احمدالحسن ودیگران فقط وفقط شأن ومنزلت امام میخوان ختشه دارکنن وبین شیعیان تفرقه بیندازند یعنی خودحضرت ولایت ندارد که بخواهد وکیل بفرستدیعنی خدایی ناکرده زبانم لال حضرت این قدرت را ندارد که خودش دلیل وبرهان بیاورد وافرادشوجمع کند که نماینده بفرستد وای برکسانی که قدم درراه عشق دروغین نهاده اند ودل را ببال مگسی خوش کرده اند وندانسته خودرا تباه میکنند احمدالحسن نگاه بتمام اتباعش بکنید هیچ کدوم سواد ندارند وسوادشون درحدابتدایی وچندنفری که میبینید سوادبالایی دارن باپول خریداری شدند

پاسخ
نویسنده : علی تاریخ : 1395/05/21 04:19

واقعا مدعیان دیوانه اند. شما از سگ هم گمراخترید تا بشید مهدی. روانی ها. داعش یک جور شما یک جور

پاسخ
نویسنده : علی تاریخ : 1395/06/20 15:56

❓چگونه نسبت به مدعیان دروغین مهدویت فریب نخوریم و گمراه نشویم

⚡️ ما از حضرت صاحب الزمان عج نامه ای داریم که ایشان در یکی از توقیعاتشان فرمودند :

✨و سیأتی الی شیعتی من یدعی المشاهدة، الا فمن ادعی المشاهده قبل خروج السفیانی و الصیحة فهو کذاب مفتر
و به زودی کسانی نزد شیعیان من آیند و ادّعای مشاهده کنند، بدانید هر که پیش از خروج سفیانی و صیحه آسمانی ادّعای مشاهده کند دروغگوی تهمت زننده ای است.

👈 در ضمن طبق حدیث بالا منظور از مشاهده ، ادعای مشاهده ارتباطی است. یعنی کسانی بگوید من رابط بین شما و امام هستم بنابراین حضرت فرموده اند که من در دوران غیبت هیچ واسطه‌ای ندارم و اساساً فرق بین غیبت صغری و کبری به نبود واسطه هست .

♨️متاسفانه افرادی که بعضا توسط شبکه صهیونیستی تغذیه میشوند در این زمینه ادعاهایی کرده اند نظیر احمدالحسن و ... که حضرت حجت عج چنین روزهایی را می دیدند که عده ای ادعاهایی دروغین و باطل میکنند که چنین حدیثی را فرمودند تا گول این افراد را نخوریم

💢مثلا احمدالحسن که اهل عراق هست یکی از این مدعیان دروغین می باشد که از دیدار های مکرر با حضرت حجت عج در خواب و بیداری گفته است و خود را زمینه ساز ظهورمعرفی کرده و گفته که من را امام زمان عج فرستاده و هم اکنون به دنبال بیعت گرفتن از مردم میباشد و همانند فرقه وهابیت ، مراجع تقلید و علما و متخصصین دینی را که با او بیعت نکرده اند را فاسد و کافر میداند و سعی در دور کردن مردم از آنها دارد تا اینگونه مردم راحت تر فریبش را بخورند و با او بیعت کنند.
از طرفی این شخص اینقدر ترسو میباشد که مکان زندگی اش را از بقیه پنهان کرده و از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و تلگرام به دنبال جمع کردن آدم برای بیعت هست و حتی تصویری از خود هم نشان نداده است تا در صورتی که کشته شد شخص دیگری را جایگزین او کنند و از عناوینی فریبنده همچون ظهور کرد ، یمانی موعود و ... استفاده میکند.

⚠️مراقب باشیم گول چنین افراد دروغگویی را نخوریم


📚منابع حدیث:
الاحتجاج شیخ طوسی ج2ص478 - کمال الدین شیخ صدوق ح2 ص516 حدیث44 - الغیبة شیخ طوسی ص395حدیث365 - بحارالانوارعلامه مجلسی ج51 ص360حدیث7

پاسخ
برچسب ها : 
گالری تصاویر