هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  10
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  1078
دیروز :  3218
کل مشاهده :  3755041
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1392/10/18 19:07

حسن هانی زاده : حمایت پنج هزار رسانه صهیونیستی در آمریکا از بهائیت

حسن هانی زاده : حمایت پنج هزار رسانه صهیونیستی در آمریکا از بهائیت
...................................................................

درج این مطلب در پایگاه حقیقت بهائیت لزوما به معنای تأیید محتوای آن نیست .

به گزارش پایگاه ادیان نیوز و به نقل از شبستان : بهائیت به عنوان فرقه ساختار استعمار از ابتدا توان خود را بر تحریف و محو آموزه های اسلام متمرکز است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند از این رو است که سالانه میلیاردها دلار را صرف تبلیغات سوء رسانه ای برای تحکیم پایه های خود در میان جوامع مختلف می کند امری که علی رغم این همه تلاش محقق نشده است. از این رو، در واکاوی تضادهای عقیدتی این فرقه ضاله با آموزه های اسلامی با حسن هانی زاده، پژوهشگر سیاسی و کارشناس مسائل خاورمیانه به گفتگو پرداخته ایم که از نظرتان می گذرد:

به لحاظ مبانی دینی، بهاییت را چگونه فرقه ای می توان به حساب آورد؟

بهاییت را نمی توان فرقه که جزو مذاهب و دارای الگوهای دینی باشد، برشمرد، بلکه فرقه ای کاملا سیاسی و برگرفته از تفکرات صهیونیستی است؛ به همین دلیل به نظر می رسد هیچ گونه نقشه راهی به لحاظ مذهبی برای آن تعریف نشده است.

بهاییت از آن جا که به عنوان فرقه ای ضد دینی و سیاسی شکل گرفته، یک نگاه خاصی به صهیونست و فراماسونری دارد و بخشی از این دو جریان سیاسی و قدرتمند تلقی می شود. به این مفهوم که بهاییت برای جلوگیری از گسترش تفکرات شیعی و اسلامی تاسیس شده و درست به موازات وهابیت در منطقه و با تسلط انگلیسی ها و فراماسونری و صهیونیست پا گرفته و حرکت می کند. لذا به نظر می رسد این فرقه علیرغم اینکه از امکانات رسانه ای و مالی گسترده ای برخوردار است، نتوانسته در سطح جوامع شرقی جایگاهی داشته باشد و علیرغم گذشت ده ها سال از شکل گیری این فرقه، شرایط به گونه ای است که هیچ گاه جوامع اسلامی نپذیرفتند بهاییت جزو فرقه های آنها باشد و از این رو آنها نتوانسته اند جایی برای خود در این میان خود باز کنند و امروز به گونه ای است که بهاییت منفورتین چهره در جوامع اسلامی و عرب را دارد.

اما به لحاظ مبانی دینی باید گفت بهاییت تفاوت و شکاف بسیاری با ادیان مختلف دارد؛ نخست آن که این فرقه ضاله کتاب آسمانی و قبله مشخصی ندارد گویی که قبله آن ها فلسطین اشغالی است و هر سال به منطقه مشخصی در عکاء می روند و ضریح تصنعی و خیالی ساخته اند و آن را زیارت می کنند که هدف سیاسی در پسِ آن است، لذا به دلیل این که انسجام فرهنگی کاملی در میان اتباع این فرقه ضاله وجود ندارد، اینها بنا به چندین اعتبار دور هم جمع می شوند؛ این اعتبارات عبارت است از در گام نخست حمایت از رژیم صهیونیستی، دوم ضربه زدن به تفکرات اسلام ناب و سوم جلوگیری از گسترش مکتب انسان ساز شیعه.

بنابراین بهاییت فاقد کتاب و الگوهای ارزشی دینی است و اینها هیچ نقطه ممنوعه ای در تعاملات خود ندارند و موضوع حلال و حرام و محرمات و سایر ارزش ها در این فرقه وجود ندارد.

اساسی ترین تحریفاتی که این فرقه بر مبانی دینی وارد می کنند، کدام است؟

بهاییت اساسا قرآن را رد شده می داند و وحی و مساله رسالت پیامبر(ص) را به طور کامل قبول ندارند به همین دلیل آنها راه را گم کرده اند و نمی توانند یک نقشه راه و حرکت مشخصی برای افق های ترسیم شده خود داشته باشند؛ لذا بهاییت اولا احکام اسلامی را تحریف می کند و هیچ گونه اعتقادی به مبانی ارزشی اسلام ندارد و ثانیا تنها از طریق تبلیغ و فریب برخی افراد ساده لوح را با تطمیع و کمک مالی جذب می کنند.

اما بهاییت خود را به ظاهر فرقه ای منشعب از اسلام می داند، چطور این تناقض و پارادوکس قابل تجمیع است؟

بهاییت اعتنای خاصی به اسلام ندارد و چیزی از اسلام نمی داند اما گاهی به دلیل آن که در جهان عرب جایگاه خود را تحکیم کند، خود را شاخه ای از اسلام می داند و معرفی می کند در حالی که اعتقادی به قرآن و پیامبر (ص) و تعالیم قرآن ندارد و نوعی نفاق و پنهان کاری در عقاید خود داشته و بسیاری از تعالیم اسلامی را مطابق با شرایط روز نمی دانند و به همین دلیل افراد این فرقه گمراه و بدون هدف هستند.
بنابراین به نظر نمی رسد آنها وابستگی به اسلام داشته باشند و خود را زیر مجموعه آن نمی دانند بلکه اینها تعلیمات و مکتب خاصی دارند که این تعلیمات به نوعی باطنی و سری است و تنها بین اعضای خود وجود دارد. ضمن آنکه بهاییت تبلیغاتشان تنها علیه تشیع نیست، بلکه علیه سایر مذاهب زیر مجموعه اسلام نیز هست.

بهاییت برای تبلیغ و گسترش فعالیت های خود از چه ابزار و لوازمی استفاده کرده و آنها را به خدمت می گیرد؟

این گروه با در دست داشتن سرمایه کلان و وسیع در فلسطین اشغالی پایگاه خاص داشته و در آمریکا و اروپا حتی در برخی کشورهای عربی و شرق آسیا هم حضور دارند و البته به صورت پراکنده فعالیت کرده و انسجام خاصی ندارند و تنها سعی می کنند فرقه بهاییت را مانند فرقه وهابیت از طریق رسانه و پرداختن پول به افراد و فریب آنها، گسترش دهند. لذا تکیه آن بر رسانه و کمک های مالی و اقتصادی است. در این راستا رسانه های فراوان از آنها حمایت می کنند که الان ۵ هزار رسانه صهیونیستی در آمریکا به صورت دیداری، شنیداری، مکتوب و فضای مجازی بهاییت را حمایت می کنند.

منبع: شبستان
نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

برچسب ها : 
گالری تصاویر