هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  45
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  2200
دیروز :  1427
کل مشاهده :  3523666
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1390/12/23 00:37

بدهی نوری زاد به بهائیت پرداخت شد

بدهی نوری زاد به بهائیت پرداخت شد
دکتر محمد نوری زاد در نامه اخیر خود کاملا هدفمند بهائیان را جزو مذاهب به شمار آورده و به آنهاسلام کرده است! وی که به شدت علاقه دارد خود را حامی بهائیت قرار دهد برای چندمین بار متوالی در نامه نگاری های بی حاصل خود به فرقه ضاله بهائیت ابراز ارادت کرد!

وی در نوشته خود آورده است:"......ما به شما فراوان ظلم کردیم. جوری که راه ورود شما را به دستگاهها و ادارات و سایر منصب ها بستیم. وشما را چاره ای باقی نگذاردیم الا پذیرفتن هرآنچه که ما به شما تحکم می فرمودیم. شما را واداشتیم که تمایلات دینی ما را رعایت کنید. وخود ما هرگز به شما اجازه ندادیم تمایلات دینی و سنتی خود را آشکار کنید. چهره ای که ما از دین خدا آراستیم، برخلاف شما که نرم و مصلحانه اید، خشماگین و عبوس و آکنده ازهیاهوبود. ما همسایگان دینی خوبی برای شما نبودیم. ما را بخاطر روح مصلحانه ای که از آسمان خدا دریافته اید، ببخشایید. ما دلهای شما را شکستیم. وراه ورود شما را به اجتماع مطلوبتان بستیم. ما هرگز شما را انسانهای انتقامجو ندانسته ایم. پس ازما انتقام مگیرید و از خطاهای ما درگذرید....."

البته دفاع نوری زاد از بهائیت مسبوق به سابقه بود است وی چندی پیش در گفت وگو با رادیو دویچه وله گفته بود:

"چند روز پیش کتابی گرفتم ۳ جلدی به اسم «فرق اسلامی». چیزی قریب به ۱۲۰۰ فرقه اسلامی را جمع‏آوری کرده است. چه اشکالی دارد بهایی‏ها هم یکی از این فرقه‏ها هستند. ما همه‏ آن یکهزار و چندصدتا را رها کرده‏ایم، مته را روی مغز بهایی‏های خودمان گذاشته‏ایم. نوری‌زاد در توضیح صحبت‌هایش اضافه کرد: همچنان‏که ما دوست داریم مثلا شیعیان مدینه در آرامش به عبادات خودشان بپردازند و مسجد داشته باشند، چرا نباید همین را برای دراویش قم بخواهیم یا برای بهایی‏های کاشان بخواهیم. "

وی البته بازهم به دفاع تمام‌قد از اعضای فرقه ضاله بهاییت پرداخته و در حمایت از آنان نوشته بود: «فردا كه زیاد دور نیست، در قم و در هر كجا، برای دراویش‌مان، خانقاه‌هایی مفصل خواهیم ساخت و پریشان موی و پیاده پای، به هر كجای كشورمان خواهیم رفت و از بهاییان سرزمین‌مان، به خاطر سال‌ها آسیب و دربدری و ظلم، دلجویی خواهیم كرد و در پرداخت خسارت مالی و جانی به هر آن كس كه از ما و پدران‌مان آسیب دیده، شتاب خواهیم كرد».

علت این همه حمایت نوری زاد از بهائیت چیزی جز مطرح شدن در فضای سیاسی ضد انقلاب نیست . پیش از نوری‌زاد افراد دیگری هم بودند که تلاش کردند تا با بیان مطالب شاذ و الحادی، برای خود در میان مخالفان جمهوری اسلامی ایران کسب آبرو کنند و به استخدام نهادهای وابسته به غرب در بیایند.

مثلا "اکبر گنجی” که پس از آزادی خود از زندان به دنبال راهی برای مطرح شدن مجدد در عرصه سیاسی کشور بود بارها از بهائیت حمایت کرد و در نهایت هم توسط همین شبکه نفوذ بهائیت و تحت حمایت آنها به خارج از کشور فرار کرد . هم اکنون نیز نوری زاد با دفاع تمام قد از بهائیت در صدد نوعی جلب توجه و خوش رقصی برای سرکردگان این فرقه و مطرح شدن در بین ضد انقلاب است . اما ظاهرا ضد انقلاب نیز گول این رفتار نوری زاد را نخورده و او مانده و یک دنیا بی آبرویی در داخل و خارج از کشور!

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

نویسنده : روشنک تاریخ : 1391/03/15 04:37

باسمه تعالی اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا حدیثی از امام صادق علیه السلام است که لرزه بر اندام انسان می اندازد و قلب انسان را لحظه ای از کار انداخته و نفس انسان را دمی حبس می کند: " لابُدَّ لِلنَّاسِ مِن أن یُمَحَّصوا و یُمَیَّزوا و یُغَربَلوا و یُستَخرَجُ فی الغَربالِ خَلقٌ کَثیرٌ" (کافی،ج1،کتاب الحجة،باب التمحیص)چاره ای نیست برای مردم از اینکه خالص شوند و جدا شوند و غربال شوند و خلق کثیری در غربال خارج می شوند. امروز همان روزی است که در احادیث آمده است که حفظ دین، همچون نگه داشتن آتش در کف دست خواهد بود. اما عده ای حتی خود را تا این مرحله از سختی دین داری نمی رسانند و دین حق خود را به کف زدن و هورا کشیدن مشتی بی دین دشمن خدا می فروشند و اینگونه از جمع دینداران غربال می شوند و عجبا که در برابر این دین فروشی همان هورا را هم نمی شنوند و انسان به یاد عمر سعد می افتد که حسین بن علی را به مشتی گندم فروخت اما همان را هم بدست نیاورد؛ خسر الدنیا والاخرة! اما هیچ کدام از ما از فتنه های آخرالزمان مصون نیستیم؛ چه بسا دیندارانی که بی دین شوند و بی دینانی که دیندار شوند و تنها خداوند می داند که چه کسی حرّ خواهد شد و چه کسی زبیر! پس به خدا پناه می بریم از دین فروشی، خصوصا ارزان فروشی آن!

پاسخ
نویسنده : زینب تاریخ : 1391/05/30 20:57

نمی شود به طور قطع گفت دین فروشی کرده چون شاید اصلا از ماهیت دقیق بهائیت بی اطلاع است و فقط نامی از آن شنیده.

پاسخ
نویسنده : ناهید تاریخ : 1392/07/10 20:13

واقعا برایش متاسفم خداوند عاقبت همه را بخیر کند وقتی کسانی را میبینیم که انطرف دنیا ایمان میاورند و ایشان با آن سابقه خوب به اینجا میرسد باید از شر وسوسه شیطان به خدا پتاه برد

پاسخ
برچسب ها : 
گالری تصاویر