هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  8
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  657
دیروز :  1280
کل مشاهده :  3407154
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1393/08/23 17:08

پلمپ مغازه بهائیان کرمان نتیجه بی تدبیری برخی یا اغتشاش اقتصادی بهائیان

پلمپ مغازه بهائیان کرمان نتیجه  بی تدبیری برخی یا اغتشاش اقتصادی بهائیان
........................................................................................

صبح روز دو شنبه 5 آبان ۱۳۹۳ مسئولین محلی اصناف در استان کرمان حدود ۷۹ محل کسب و کار متعلّق به بهائیان را در شهر‌های کرمان، رفسنجان و جیرفت پلمپ کردند. 
شکی در آن نیست که تخلف از قوانین کشوری جرم و با مجرمین باید مطابق قوانین و مقررات موجود برخورد کرد و در اجرای قانون هیچ تفاوتی بین بهائی و مسلمان ، یا زردشتی و ارمنی و غیره نیست و نخواهد بود مجرم به هر دین و آئینی باید محاکمه گردد.
به همین مناسبت چند روزی از پلمپ برخی مغازه داران بهائی ساکن شهرهای کرمان جیرفت و رفسنجان می گذرد و آخرین خبرها حاکی از آن است ، جز دو مورد که هنوز برای رفع پلمپ مغازه هایشان هیچ اقدامی نکرده اند همه مغازه های فوق باز و کسب و کار در آنها به روال سابق خود بازگشته است . 
حال در این خصوص چند مسأله قابل ذکر است که به آنها اشاره می گردد . 

اولین مسأله مربوط به اصل این اقدام می باشد آیا با بستن مغازه و محل کسب و کار به هر دلیلی می توان بهائیان را متوجه عقاید انحرافی و گمراه خود نمود و آنها را به دین مبین اسلام دعوت نمود ؟ اصولا هدف از انجام این کار چه بوده و چه نتیجه ای را مسئولین محلی در این تصمیم خود داشته اند ؟ اگر ریشه کن نمودن بهائیت در این شهرها بوده است که باید به حال تصمیم گیران این قضایا تأسف خورد و برای آنها آرزوی سلامت عقل کرد .
 
دومین مسأله که بسیار مورد توجه سایتهای بهائی قرار گرفته است بزرگنمایی این موضوع و ارتباط آن با سیاستهای کلان مدیریتی کشور در ضمن مظلوم نمایی بیشتر بهائیان است . که باید در جواب سایت هایی همچون آیین بهائی گفت شما خود بهتر از هر کسی می دانید که این امر حاصل از یک تصمیم محلی بوده و اگر بنا بود یک تصمیم مدیریتی در سطح کلان ملی باشد نه در یک منطقه خاص ، باید در کل جامعه اتفاق می افتاد . 

مسأله سوم علت بسته شدن مغازه ها بوده که باید عنوان کرد اگر بستن این مغازه ها صرفا به بهانه بهائی بودن این افراد و به دلیل میلاد منحوس باب و بهاء الله در اول و دوم محرم الحرام می باشد این اقدام ، عملی غیر انسانی و غیر مسئولانه بوده و سایت حقیقت بهائیت نیز ضمن مخالفت با این أمر ، نتیجه این اقدامات را تنها بزرگ نمودن  و معرفی بیشتر این فرقه در آن منطقه قلمداد کرده و  متولیان أمر را به خویشتنداری و تصمیم بر اساس عقل و منطق منطبق بر سیره نبوی دعوت می نماید .
اما اگر بستن این مغازه ها به دلیل تخلف از قوانین صنفی کشور بوده ( که علی الظاهر غیر از این نمی باشد  ) لازم بود با ذکر عنوان تخلف به صورت صریح و شفاف بهانه را برای جولان بهائیان از بین برده  و فرصت مظلوم نمایی را از آنها سلب کنند . و البته طبق اخبار مندرج در سایت ها جناب آقای سلطان‌زاده، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان مصادیق تخلف صنفی را چنین می‌شمارد:‌ «گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، احتکار، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، عرضه خارج از شبکه». آیا تمام بهائیان به یکباره و در یک زمان مشخص اقدام به یکی از این جرائم نموده اند ؟

مسأله چهارم ، شیطنت برخی بهائیان در عدم اقدام به رفع پلمپ مغازه هایشان از طرفی و ندای وامظلوما در سایت ها و حتی مجامع بین المللی از طرف دیگر می باشد که این نکته نیز قابل تأمل است و باید پرسید چرا وقتی با کمترین هزینه و صرف کمترین  زمان می توان به رفع پلمپ مغازه اقدام و به قول خودشان جلو یک ورشکستگی را گرفت در تحقق این امر تعلل کرده و امروز و فردا می کنند ؟ این شائبه نیز جدی می گردد که گویا نفع و درآمد حاصل از بسته بودن این مغازه ها بسیار بیشتر از باز بودن آنها می باشد ؟ آیا این مسأله  خود دست داشتن برخی بهائیان با سرویس های ضد نظام و انقلاب را تقویت نمی کند ؟ 

مسأله آخر مربوط به دلیل مطرح در تعطیلی مغازه های بهائی از سوی بهائیان است که علت آن را یک دلیل اعتقادی مربوط به ایام تسعه می دانند و اول و دوم محرم را تولد باب  و بهاء الله اعلام کرده و به تبع آن ، این تعطیلی همراه با جشن و سرور و پایکوبی و رقص خواهد بود که تقارن این تعطیلی و جشن و سرور با ایام سوگواری امام و سالار شهیدان حضرت أبا عبدالله الحسین علیه السلام در مملکتی که شیعه سنی مسیحی زرتشتی و در یک کلام هر ایرانی با هر دین و آئینی { غیر از بهائیان } در سوگ آن امام همام می باشند اصلا توجیه خوبی نخواهد بود و حداقل آن این مسأله می باشد که این جشن و سرور نوعی توهین و دهن کجی به 70 میلیون ایرانی و بسیاری دیگر قلمداد می گردد  


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

نویسنده : محسن تاریخ : 1393/08/25 06:42

سلام مگه تاریخ بهایی قمریه؟

پاسخ
نویسنده : آقای همامهر تاریخ : 1393/09/01 00:15

بهائیان تاریخی به نام بدیع دارند . که خاص بهائیت می باشد و متشکل از 19 ماه 19 روزه اما برخی مناسبات را شمسی و برخی دیگر را میلادی و تولد باب و بهاء را نیز قمری و البته یکی دو مورد دریگر از اتفاقات خود را قمری محاسبه می کنند .

پاسخ
نویسنده : دوست تاریخ : 1393/08/28 13:58

توضیح و تحلیل شما نه شباهت به یک برداشت ظاهری درست دارد نه باطنی برگرفته از علم و عقل ، خود را عالم محض و عقل کل دانستن آفت است ، حال به نظر شما قرار دادن این مطلب در فضای مجازی تحلیل صحیح است یا حمایت غیرمستقیم از بهائیت

پاسخ
نویسنده : آقای همامهر تاریخ : 1393/09/01 00:33

با عرض سلام و ادای احترام ویژه .
دوست بزرگوار ضمن تشکر از لطف شما به حضرتعالی و نصیحت برادرانه ای که درباره حقیر ایراد فرمودید .
اما ذکر چند نکه ضروری است :
1 بنده خود را عضوی کمترین در جامعه دین پژوهان و نتقدین فرقه بهائیت می دانم و این حقیقتی بیش نیست چرا که هستند اساتیدی که عمر خود را در این راه گذارده و سالها تجربه علمی و عملی در خصوص فرقه ای همچون بهائیت دارند .
2 ـ مطلب فوق حاصل برداشت ظاهری با گوش و چشم خود و بر پایه علم و عقل است چرا که اگر بنا باشد چشم ها را بست و اتفاقات را فقط با نگاهی یک جانبه دید ناخود آگاه انسان وارد فضای تعصب می شود و انسان متعصب حرفش بی اثر خواهد شد . البته امیدوارم به فرق تعصب و غیرت نیز واقف باشید
3 ـ مشکل برخی جریانات که داعیه مبارزه با بهائیت را دارند و با گذشت سالها نتیجه چشمگیری نداشته اند ، شباهت بسیار نزدیک در نوع نگاه آنها با این نگاه شما می باشد .
مشکل شما اینجاست که می خواهید سرمایه و نیروی خود را صرف مبارزه با بهائیان کرد غافل از اینکه باید ریشه را هدف قرار داد بهائیت یک ریشه است و بهائیان برگ آن با قطع برگ یک درخت هیچگاه درختی منهدم نمی شود . فارغ از اینکه اثر آن نیز از دو حالت خارج نیست یا طرف اصلا قید ریشه کنی بهائیت را ندارد و یا اینکاره نیست .
اتفاقی که در کرمان رخ داد از جهالت برخی متولیان امر و برخورد های سلیقه ای نشأت گرفت که به نظر این کمترین یک اشتباه محض بود مگر اینکه برای آن دلیلی کاملا قانونی به صورت شفاف وجود داشته باشد .
برادر عزیز هیچ دلیلی ندارد که ما اشتباهات فردی یک شخص و یا گروه را ( ولو مسئول در یک بخش این دولت باشند ) به هر قیمتی توجیه و جانبداری کنیم .
سخن اول و آخر بنده این است که با اینگونه برخورد های سلبی نه تنها بهائیت ریشه کن نمی گردد بلکه باعث بسط و گسترش آن خواهیم شد .
گفته بنده به این معنانیست که نباید با بهائیت برخورد کرد بلکه بنده می گویم باید با مجرم برخورد کرد به هر دین و آئین و فرقه ای که بوده باشد البته به شرط اثبات جرم و توسط محاکم ذی صلاح .
در پایان امیدواریم روزی را شاهد باشیم که بهائیان با نابودی بهائیت ، دسته دسته به آغوش پرمهر اسلام بازگشته و دنیایی پر برکت به برکت وجود مقدس حضرت ولیعصر را شاهد باشیم .

پاسخ
نویسنده : آقای همامهر تاریخ : 1393/09/01 00:37

بسم الله الرحمن الرحیم
اذا جاء نصرالله والفتح و رأیت الناس یدخلون فی دین الله أفواجا فسبح بحمد ربک و استغفره انه کان توابا صدق الله العلی العظیم

پاسخ
نویسنده : پگاه تاریخ : 1393/08/28 17:13

لطفا در مورد تاریخ بهائیت توضیح دهید که شمسی است یا قمری یا میلادی

پاسخ
نویسنده : آقای همامهر تاریخ : 1393/09/01 00:34

تاریخ بهائیت منحصر به فرد است و تاریخی به نام نقویم بدیع دارند که الان سال 171 بدیع است اما مناسبات ابتدایی خود را معمولا بر اساس قمری شمسی و میلادی می گیرند .

پاسخ
نویسنده : پگاه تاریخ : 1393/09/02 21:04

پس می توانند تولد رهبرانشان را به میلادی یا شمسی یا بدیع بگیرند که به مقدسات دیگران هم بی احترامی نشود. چرا این کار را نمی کنند؟

پاسخ
نویسنده : منتظر تاریخ : 1393/09/20 00:40

سلام وقتی در اسلام به زن یهودی نباید ظلم نمود به بهائی هم همین حکم واقع هیت به دلیل اعتقاداتشان نمی توان به آنها ظلم نمود.

پاسخ
نویسنده : تعمیرکار لوازم خانگی از جیرفت تاریخ : 1393/10/02 12:16

بهائیان پول به داعشیان کمک میکردندرهبر را قبول ندارند
امام زمان را قبول ندارند
به مقدسات و عقایدشیعه فحاشی میکنند
خون مردم را با گرفتن پول ناحق خوردند

پاسخ
نویسنده : ذکرالله تاریخ : 1393/10/13 19:54

با درود وسلام .بالاخره پس از دو ماه واندی محل کسب بهاییان رفسنجان باز شد اما محل کسب بهاییان جیرفت همچنان بسته است و این هم استانی گرامی میتواند خوشحال باشد.

پاسخ
نویسنده : ناصر تاریخ : 1394/06/03 19:29

با سلام توهین و تحقیر تمام ادیان و فرقه ها هم بر اساس عقل ومنطق هم بر اساس قانون اساسی کار غیر اخلاقی میباشد مسلمان کردن زوری مثل ان میماند که بخواهیم تمام مردم دنیا را وادار کنیم به یک زبان سخن بگوییند

پاسخ
برچسب ها : 
گالری تصاویر