هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  16
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  736
دیروز :  179
کل مشاهده :  3698027
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1394/09/15 09:42

در مصاحبه رادیو گفت و گو : روس ها علی محمد شیرازی را کشف و حسینعلی نوری را خلق کردند

در مصاحبه رادیو گفت و گو : روس ها علی محمد شیرازی را کشف و حسینعلی نوری را خلق کردند
دومین جلسه برنامه « شعبده شوم »با حضور دکتر روزبهانی بروجردی و حجت الاسلام عبدالقادر همایون از اساتید دانشگاه با موضوع فرقه بهائیت و زمینه های پیدایش آن از آنتن رادیو گفت وگو پخش شد .

در ابتدای برنامه شعبده شوم دکتر روزبهانی بروجردی با اشاره به چشم انداز تاریخی بهائیت به موضوع محاکمه علی محمد شیرازی اشاره کرد و گفت: محاکمه او توسط علمای شیخی صورت گرفت چراکه علمای متشرع با توجه به محکومیت های قبلی وی معتقد بودند که این شخص ارزش آن را ندارد که وقت برایش صرف شود.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه به طور معمول درآن زمان وقتی در مورد موضوعی علمای شیخی مسئولیت را بر عهده می گرفتند علمای متشرع وارد عرصه نمی شدند ،اظهار کرد: همانطور که گفتم در قضیه اعدام باب (علی محمد شیرازی) شیخی ها پیش قدم شدند. چرا که علی محمد شیرازی در ذهن مردم به عنوان شاگرد سید کاظم رشتی شناخته می‌شد و در واقع شیخیه آذربایجان می خواست این لکه ننگ را از دامن خود حفظ کند.

وی با اشاره به جلسه محاکمه علی محمد شیرازی ادامه داد:  او شب قبل از زمان محاکمه‌اش به برخی از اطرافیان خود گفته بود که من در جلسه محاکمه اعلام قائمیت می کنم. این در حالی است که در این جلسه مفتضحانه‌تر و رسواتر از قبل از مجلس خارج شد و نتوانست هیچ دلیلی بر اثبات ادعای خود ارائه کند.

روزبهانی در بخشی دیگر از صحبت های خود به موضوع طاهره قرة العین و کشف حجاب او در بهدشت شاهرود اشاره کرد و گفت:‌قرة العین در راستای حمایت از علی محمدباب چنین قائله ای به وجود آمد .

وی با اشاره به ماجرای معرفی کردن علی محمد شیرازی از سوی خود به عنوان امام زمان (عج) خاطر نشان کرد: وی وقتی ادعای امام زمانی را مطرح کرد برخی از یاران جدی وی از وی برگشتند، توبه کردند و از باب جدا شدند. در حالیکه او مدعی بود علت این که دیر اعلام کرده امام زمان (عج) است این بوده که می خواسته در بین مردم در این زمینه آمادگی ایجاد کند.

روزبهانی به دلایل تاخیر اعدام باب اشاره کرد و گفت: محکوم شدن باب به اعدام مقارن با محمد شاه و آمدن ناصرالدین شاه بود. در آن زمان کشور در وضعیت متزلزی بود و در همان زمان طرفداران باب می خواستند قائله جدیدی را در حمایت از علی محمد باب ایجاد کنند که با تدبیر امیر کبیر این آشوب جمع شد و علی محمد شیرازی در تبریز محکوم شد.

این استاد دانشگاه در ادامه گفت: بعد از اعدام علی محمد باب کنسولگر روسیه در تبریز با خود یک نقاشی را سر جنازه باب می برد تا این نقاش تصویر جنازه آن را نقاشی کند و این اقدام کنسول روسیه جای تامل دارد.

این محقق تاریخ با بیان اینکه شب هنگام جنازه وی تحویل بابی ها داده می‌شود و در طول شصت سال جنازه او گور به گور شد  اظهار کرد: در خود اسناد بهائیت هست که از راه های غیر معقول و معمول به آن‌ها برای پیشبرد اهدافشان کمک می شده است.

در ادامه این برنامه ، عبدالقادر همایون با اشاره به توجه استعمار روس ، انگلیس، آمریکا و اسرائیل به فرقه بهائیت و حمایت هایی که از آن‌ها در برهه های مختلف شده گفت: با مطالعه خود اسناد بهائیت رگه های استعماری بودن این فرقه کاملا مشهود است.

این استاد دانشگاه با اشاره به استفاده دولت انگلیس از این فرقه برای پیشبرد اهدافش در ایران ادامه داد:  علی محمد شیرازی و حسین علی نوری دو شخصیت مطرح در بابیت و بهائیت هستند و جایگاه ادعایی علی محمد شیرازی که مطرح نمودن وی به عنوان امام زمان توسط استعمارگران بوده باعث گردید اکثرا در خفا باشد .

وی با بیان اینکه اقدام سرکنسول روسیه در نقاشی کردن جنازه علی محمد شیرازی در راستای سند سازی برای این فرقه بوده گفت:‌همچنین حسین علی نوری بعد از مشارکت در ترورناصرالدین شاه مورد حمایت روسیه قرار گرفت و چهار عضو خانواده وی به طور مستقیم جیره خور روس‌ها بودند.

همایون با بیان اینکه روس‌ها حسینعلی نوری را در بحث فرقه بابیت و بهائیت خلق کردند ولی علی محمد شیرازی را کشف کردند و ازآنها برای پیشبرد منافع استعماری خود استفاده کردند ادامه داد:  وقتی به زندگی آخرین سرکرده جریان بهائیت یعنی شوقی  افندی نگاه می‌کنیم می بینیم که در چند دهه پیش ( سال 1336 شمسی ) رقم مالیات بر ارث او فقط در ایران  287 میلیون دلار بوده است با این حساب ببینید میزان دارایی او به چه میزان بوده است. و نکته مهم اینکه وی این درآمد را از چه راهی به دست آورده است ؟ 

منبع : رادیو گفتگو ــ برنامه شعبده شوم 
http://www.radiogoftogoo.ir/content/-/asset_publisher/KTbZ4oDAlJW1/content/id/1081683

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

برچسب ها : 
گالری تصاویر