هر روز با یک پیام در :

شبکه حقیقت بهائیت را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید . 

حقیقت بهائیت در ایتا : 
eitaa.com/baharoom

حقیقت بهائیت در سروش : 
sapp.ir/baharoom

حقیقت بهائیت در اینستاگرام :
instagram.com/baharoom1

حقیقت بهائیت در آپارات :
aparat.com/bahai

حقیقت بهائیت در تلگرام : 
telegram.me/baharoom
کوتاه از متون بهائی
بهاء الله (پیامبر ساختگی بهائیت) در مقام تمجید از یکی از یارانش مینویسد: 
لولاه ما استوی الله علی عرش الصمدانیته و ما علی کرسی الوحدانیته.
اگر ملا حسین بشرویه ای نبود خدا بر عرش  بی نیازی و بر کرسی وحدانیت مستقر و تثبیت نمی شد.

و اینچنین است حکایت خداوندی که وحدانیت و بی نیازی خود را نیازمند یک بشر است 
در الهیات بهائی

ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آمار مراجعات
مهمان :  15
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  138
دیروز :  123
کل مشاهده :  4172266
تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

تشرف یک بهائی دیگر به آغوش اسلام

یک بهائی امروز در استان البرز بعد از تحقیق و پژوهش پیرامون اسلام و عقاید شیعیان ، از بهائیت اعلام برائت کرد.
آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

آدرس شبکه حقیقت بهائیت در پیام رسان سروش

با توجه به اختلالات پیش آمده در کانال تلگرامی حقیقت بهائیت ، تا اطلاع ثانوی می توانید اخبار و نوشته های ما را در پیام رسان سروش دنبال نمایید . آدرس : http://sapp.ir/baharoom
ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

ثبت نام چهارمین دوره مجازی نقد بهائیت

اداره کل همکاری های تبلیغی و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار می‏کند: ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ( برادران و خواهران ) به صورت مجازی
حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

حمله مرتضی اسماعیل پور به بت‌کلیا ، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

نمی‌دانم آن نماینده چطور به خود اجازه داده است که شهروندان بهایی که به تنهایی نزدیک به ۳۰۰ هزار هستند را فراموش کند و یا یهودیان و یا دراویش و یا مندایی ها و یا زرتشتی ها و…
مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها کاری از مرکز پژوهش های صدا و سیما

مستند بی بها به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و کارگردانی جواد یغموری در واحد تولید اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه به ثمر رسیده و در حال حاضر آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری است.
پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

پلمپ منزل میرزا عباس ( پدر حسینعلی نوری بهاء الله )

منزل حسینعلی نوری (بهاء) پیامبر ساختگی فرقه بهائیت، صبح یک‌شنبه (12 اردیبهشت 95 ه‍.ش) به دستور مرجع قضائی پلمپ شد.
ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

ثبت نام دوره مجازی نقد بهائیت ، وهابیت و زرتشت

اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه‌های علمیه، از علاقه‌مندان برای شرکت در دوره جدید آشنایی و نقد و بررسی، بهائیت، وهابیت، و زرتشت نام‌نویسی می‌کند.
دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی . این یک نوشتار اعتقادی است
وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

وقتی از قم تا الازهر بهائیت را به رسمیت نمی شناسد اما فائزه هاشمی رفسنجانی همسو با بهائیت

آقای هاشمی رفسنجانی آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از بهائیت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟
حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

حسینعلی نوری : بهشت دیدن من است و جهنم نفس تو است

استاد علیرضا روزبهانی در برنامه شعبده شوم : رهبران بهائیت به دنیای ناچیز خود نگاه می‌کنند و برای اینکه خود را در قامت دین معرفی کنند ،تلاش کرده اند که اشاراتی به دنیای پس از مرگ داشته باشند.
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی

  • وبسایت حقیقت بهائیت با همت جمعی از دوستان محقق تشکیل گردید تا مکانی آرام و به دور از تعصبات بر پایه علم و عقل فراهم آورد و بتواند تحری حقیقی حقیقت را بر طالبان آن عرضه نماید . امید آنکه دوستان ، یاری بخش ما در این سایت گردند
  • وبسایت حقیقت بهائیت کاملا مستقل بوده و زیر نظر هیچ ارگان ، نهاد ، موسسه و یا انجمن خاصی اداره نمی شود
تلویزیون آنتی بهائی
المهدیون دات آی آر
لوگوی جریان مدعی یمانی

اخیرا اشخاصی به تبلیغ یکی از جریان های مدعی مهدویت به نام احمد الحسن یمانی در برخی مناطق مشغول شده اند .
لذا سایت المهدیون دات آی آر در صدد پاسخ به سوالاتی در این زمینه می باشد :
ـــ جریان المهدیون چیست؟
ـــ احمد الحسن کیست؟
ـــ چه سابقه ای دارد ؟
ـــ ادعاها و مطالب او چیست؟
ـــ این جریان از کجا آب می خورد و وابسته به کجاست؟
ـــ عملکرد آنها چه بوده است؟
ـــ تکلیف مومنین در برابر اینگونه جریانات چیست؟

http://almahdyoon.ir
سال۱۳۹۹ سال جهش تولید
تازه ترین مقالات
1395/03/19 05:54

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر

دیدار فائزه هاشمی از فریبا کمال آبادی به روایتی دیگر
.............................................................................................

ماهیت این نوشتار سیاسی نیست . آنچه در ادامه می آید نه تأیید یک جریان و یا تفکر سیاسی است و نه تخریب آن . نه در جهت چشم پوشی و دفاع از خانواده هاشمی رفسنجانی و عمل شرم آور فائزه است و نه در راستای هر نوع برداشت سیاسی .  این یک نوشتار اعتقادی است

اکنون که حدود دو هفته از دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی از سران بهائیت در ایران می گذرد، بر آن شدیم تا این قضیه را از منظری دیگر تحلیل و بررسی نماییم .

اما چرا تأخیر ؟

آنچه عامل تأخیر در بررسی این دیدار گردید نوع فضای حاکم بر جامعه در گرمای آن رویداد بود ، فضایی سیاسی نه بر علیه بهائیت بلکه به نفع بهائیت ، فضایی که باعث گردید بهائیت بر بال رسانه ها سوار گردد و باز یکی دیگر از اشتباهات رخ دهد .

اشتباهی از جنس چاپ تصویر عباس افندی بر روی جلد کتاب استاد شهید مطهری و درج معبد لوتوس در صفحه اول همشهری

اشتباهی که در جهت رفع آن گامی برداشته نشد اما در راستای تخریب جریان سیاسی همسو با علی مطهری  و یا جناب آقای قالیباف ( شهردار تهران ) بسیار قلم فرسایی شد . و تنها نتیجه آن معرفی و تبلیغ بهائیت تا پایین ترین سطوح جامعه گردید .

به محض وقوع چنین اتفاقی، همه دغدغه مند می شوند ، آمار نگران ها و دلواپسان رو به فزونی می رود اما دغدغه ای ، که برخاسته از غیرت دینی نیست بلکه دین را فدای آن می کند . و در این لحظات کجایند سید شهیدان اهل قلم ، شهید آوینی و شهید باکری ها که عاقلانه فکر می کردند و عاشقانه عمل .

چه واژه منفوری است دین فدای سیاست شدن ، واژه ای که رنگ و بوی ننگین خود را از دست داده و هر از چندگاهی اصحاب سیاست را به عمل در آن وادی ترغیب می کند .

به نوع اخبارمتنشره در گرمای آن رویداد برگردیم . حاشیه هایی در بطن اخبار که پررنگ تر از متن بودند .

20 سال حبس برای رهبران بهائی ایران

اولین مرخصی بعد از هشت سال

جامعه بهائیت

فریبا کمال آبادی ( یک زن ) به عنوان رهبر بهائیان

محدودیت های بهائیان در ایران

نقش انجمن حجتیه در شکل گیری موضوع

و عباراتی دیگر از جنس عوامفریبی در بهائیت ، اما نویسنده ای از جرم آنها که کمترینش جاسوسی برای اسرائیل و وطن فروشی بود سخن نگفت . از 50 درصد تخفیف در محکومیت و اینکه رأفت اسلامی 20 سال حبس آنها را به 10 سال تقلیل داده است مطلبی گفته نشد . اینکه بهائیت جامعه نیست بلکه یک گروهک ضد دین است که به تعبیر رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) یک حزب سیاسی است .

از زندگی مسالمت آمیز بسیاری از بهائیان در کنار مسلمانها  بدون آنکه فردی حقیقی و یا حقوقی ،  کمترین تعرضی به جان ، مال و یا ناموس آنها داشته باشد .

از هنجار شکنی بهائیت در کشف حجاب و پخش آن به صورت گسترده در فضای جامعه که صریحا از آن در قانون اساسی به عنوان جرم یاد شده است مطلبی نیامد .

و گفته هایی از نقش انجمن حجتیه در ساماندهی این اتفاق در برخی روزنامه ها که البته تحلیل مضحکانه ای بود .

در نوشته های بر علیه این اقدام  مظلومیت بهائیت پررنگ اما خبری از ظلم های بهائیان در حق مردم ایران در طول تاریخ 173 سال اینها نبود .

تنها نقطه قوت در تب و تاب این ماجرا موضع گیری صریح و هوشمندانه برخی اساتید حوزه علمیه و فقهای بزرگوار بود که انتشار آن در جامعه و فارغ از هیاهوی سیاسی ، تداعی کننده حدیث شریف وَ  أَمَّا الْحَوَادِثُ الْوَاقِعَةُ فَارْجِعُوا  فِیهَا إِلَی رُوَاةِ حَدِیثِنَا   بود

و اما اصل اتفاق ؟

در این ماجرا فائزه هاشمی یک عروسک بود . البته عروسکی ماجراجو دارای جان و قوه عاقله که از تدبیر و درایت  تهی بوده و احساسات زنانه آن ، در برداشت صحیح از مفاهیم و آموزه های دینی وی غالب می گردد .

عروسک گردان و چهره حقیقی این ماجرا تشکیلات بهائیت است که از سادگی فائزه سوء استفاده نمود و جریان را دقیقا آنگونه که می خواست به پیش برد. 

در طول این چند روز اشخاص متفاوتی به دیدار فریبا کمال آبادی رفتند و تصاویر آنها در فضای مجازی پخش گردید اما آنچه فائزه هاشمی را متمایز می کرد موقعیت خانوادگی و شخصیت خاص وی بود . استفاده ابزاری از شخص فائزه ، موقعیت خانوادگی و شخصیت وی ، چیزی بود که در تشکیلات بهائیت ، به صورت دقیق برنامه ریزی شده بود .

یاد آن گفته مبلغ بهائی افتادم که در جریان تبلیغ نشریه زمانه در رد بهائیت و به صورت زیر نویس در رسانه ملی می گفت اسم ما در رسانه بیاید ولو به نقد و نه تنها از این رویداد ناراحت نبود بلکه مایه مسرت وی شده بود .  

فائزه هاشمی در توضیح انتشار عکس خود می گوید آنها از من برای تصویربرداری اجازه خواستند و من هم گفتم چه اشکالی دارد ؟ اما فائزه هیچ گاه گمان نمی کرد که به اینگونه وارد یک بازی تشکیلاتی در بهائیت گردد و مورد استفاده ابزاری در ترویج امر فرقه ضاله بهائیت قرار گیرد .

و بدتراز آن سماجت در توجیه اشتباه خود ، حتی بعد از تذکر و موضع گیری پدر وی بود که ثابت کرد بهائیت بهترین گزینه را برای اجرای نقشه خود ، انتخاب نموده است .

فراموش نکنیم گفتار آن عالم پیر تاریخ معاصر ایران شهید مدرس را که فرمودند سیاست ما عین دیانت ماست و دیانت ما عین سیاست ما و این یعنی هوش سیاسی یک مسلمان . و سیاست راهبردی سیاستمداران ما در عمل .

به امید روزی که درک صحیحی از این گفتار ناب ایجاد شود .


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

نویسنده : بب تاریخ : 1395/06/08 16:09

ضربه ای که فساد و تندروی و انحصار طلبی و دیکتاتوری و دزدی و دروغ و غیره بر بدنه مسلمانان و بخصوص شیعیان ایران وارد کرده بسیار بزرگتر و کشنده تر از اقدامات جاهلانه بهائیان است . مانند صدر اسلام که ضربه ای که انصار و مهاجرین و یاران نزدیک پیامبر اسلام بر اسلام وارد کردند و مردم را از مسیر منحرف کردند خیلی بیشتر از دشمنیهای کافران و مشرکان و یهود و غیره بود . دم و دستگاه و ثروت و قدرت و فرد محوری و فراتر ار قانون و شریعت بودن طبقه روحانیت شیعی در حال حاضر خیلی مضر تر از دشمنی خارجی برای شیعیان ایران است . عشق به قدرت و ثروت و مال اندوزی و دنیا طلبی و لذات دنیوی امروزه روحانیت واقعا در مقابل رفتار خاندان پیامبر اسلام است . یعنی آهن آهن را میبره . روحانیت با هواپرستی خود تیشه به ریشه شیعیان میزند و در جهت منافع استکبار و استعمار و صهیونیست گام بر میدارد . این همان حکومت ظالمان و فاسدان و زور مداران بظاهر مسلمان در آخرالزمان بر امت اسلام در ایران و کشورهای عربی است . از ماست که بر ماست . بزرگترین و اولین دشمن هر انسانی در ابتدا نفس اماره اوست و بعد شیاطین جن و انس و عوامل خارجی . در جامعه هم همینطور است ، بزرگترین دشمن شیعیان ، حاکمان و خود امت شیعه است و بعد عوامل خارجی . همه اینها برای کسب قدرت و ثروت و مطامع دنیوی است .

پاسخ
نویسنده : علی تاریخ : 1396/01/13 18:48

کاش آبروی پدرش با کارهای او کاملا" نرود!!

پاسخ
نویسنده : فدائیه تاریخ : 1397/10/12 01:11

با سلام به نویسنده محترم .الان در ایام گرامیداشت حماسه 9 دی هستیم .چه می توان گفت در باره این خانواده و فتنه ای که همش زیر سر اکبر رفسنجانی بود.اینجا که از ما کاری ساخته نیست شکایت این خانواده و بلایی که بر سر انقلاب و مردم تو فتنه اوردند به خدا خواهیم کرد .ازاین خانواده متنفریم .

پاسخ
برچسب ها : 
گالری تصاویر